i7 8700 GTX 1080 Ti sistem topladım

Arkadaşlar bana kaliteli elimde kalmıyacak ürünleri önerin.
Bilir kişi bu işte profesyonel olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Burdada herkez farklı birşey öneriyor.
Profesyonel arkadaşları bekliyorum.

Önceki mesajlarda dendiği gibi mesajları okutmaya kalkmayın. "Biz bu sektörde şu kadar yıldır varız, internetten laf söyleyenlere 'kanıp' iş yapmayın, daha yüzünü görüp sorun olunca danışamadığınız kişilerden tavsiye almayın" vb. şeyler duyarsınız en iyi ihtimalle.
@CJack60 gereken en iyi tavsiyeleri vermiş. Onun dediklerini yaparsanız kesinlikle pişman olmazsınız.

Biz size bunları önerdik sizde kabul ettiniz.Almadan önce araştırıp alsaydınız dediler.Ama bizim ürünlerimizin hepsi firma tarafından garantilidir.Bir sıkıntı olursa biz burdayız getirirsiniz çözeriz dediler.Bir sıkıntı çıkarmaz c4 felan hikaye kasa gayet normal dediler.
Sizce ne yapmalıyım?

Psu ve kasa önerileriniz nedir?
8700k yapsam sıvı soğutmada lazım olur diyorlar doğrumudur?
Vatandan aldım ürünleri geri iade etme oluyormu?
Yapacaklarını söylüyorum. İade isteyin ve sistemi baştan toplayın. RAM'ler 2x8 kalsın. O PSU'yu değiştir örneğin bununla değiştirebilirsin. PSU'dan tam anlamam ama @Oreki yardımcı olacaktır. Daha sonra o Windows 10'u iade et. İşlemcinin üstüne biraz daha para ekleyip K modeline geç. OC istememem dersen anakartını B360M serisi yap. Kasayı iade et onun yerine çok daha güzel kasalar var tabii ki hava akışına, kablolamasına dikkat et. Markası Frisby veya Everest olmasın. Ekran kartın MSI Gaming X olcak diye bir şey yok. En ucuzu hangisiyse onu tercih edebilirsin. Tabii ki İ7 8700K'ya geçtiğin için yanına iyi bir sıvı soğutucu alman gerekir. KDV indirimi varken sıvı soğutucuyu Windows'u iade ederek alabilirsin. Bütçeyi biraz daha artırabilirsen dediklerim güzel olur veya İ7 8700'de kalıp anakartı düşür.

Yeni konular

Geri
Yukarı