i7-8700 sistem RTX 3060 destekler mi?

Zotac'ın RTX 3060 Ti modelini düşünüyorum. Kullanan varsa artı veya eksi durumunu söyleyebilir mi?
Düşündüğüm ürünün linki aşağıdadır.
https://www.hepsiburada.com/zotac-g...r-p-HBCV000022XP1I?url_src=and-product-detail

Bütçe varsa bu daha iyi olur.
GDDR6X bir ekran kartı.

Bütçe varsa bu daha iyi olur.
GDDR6X bir ekran kartı.
GDDR6X'in GDDR6 ya kıyasla ne farkı var?

GDDR6X'in GDDR6 ya kıyasla ne farkı var?

%10 civarlarında performans artışı oluyor ve soğutması daha iyi Zotac'a göre incelemesi burada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim anakart PCI-e 3.0 destekliyor. Benim istediğim ekran kartı PCI-e 4.0 destekliyor. Soket girişleri farklı mıdır? Bilgisayarı destekler mi? Onu nasıl anlayabilirim?

Benim anakart PCI-e 3.0 destekliyor. Benim istediğim ekran kartı PCI-e 4.0 destekliyor. Soket girişleri farklı mıdır? Bilgisayarı destekler mi? Onu nasıl anlayabilirim?

PCI Express yuvalarında geriye dönük uyumluluk vardır kendim B450M S2H olan anakartımda (3.0 anakart) RX 6500 XT kullanıyorum kendisi 4.0 bir ekran kartı.

PCI Express yuvalarında geriye dönük uyumluluk vardır kendim B450M S2H olan anakartımda (3.0 anakart) RX 6500 XT kullanıyorum kendisi 4.0 bir ekran kartı.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Zotac Gaming GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge model ekran kartını almış bulunmaktayım. Bu ekran kartının 5 yıl garantisi olduğu söyleniyor. Garantisini nasıl yükseltebilirim? Bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır?

Son düzenleme:
Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Zotac Gaming GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge model ekran kartını almış bulunmaktayım. Bu ekran kartının 5 yıl garantisi olduğu söyleniyor. Garantisini nasıl yükseltebilirim? Bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır?

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı