i7 8700 ve GTX 1070 sistem toplama

JohnDyr

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ROG MAXIMUS Z790 HERO / i9 13900K / Corsair Vengeance RGB 7000 MHz (2x16 GB) / ASUS ROG STRIX 4090 OC / Corsair H150i ELITE LCD XT / Corsair RM850x (2018) / Samsung 990 PRO 2TB / Samsung 970 EVOPLUS 1 TB / Corsair Obsidian 500D SE / MSI Optix MPG27CQ, MAG271CR
Şöyle bir sistem topladım, sizce değişmesi gereken veya eklenmesi gereken var mı? (SSD ve HDD bende var o yüzden burada seçmedim, işlemci soğutucu ve fan gerek olup olmadığını bilmediğim için seçmedim.) Sistemi bu siteden almayacağım temsili olarak gösterdim.

sistem.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu siteden almayacağım zaten temsili gösterdim. Yeni nesil ekran kartlarını almak mantıklı haklısınız ama dolar ne olacak belli değil artarsa hiç alamam. Ayrıca Türkiye’de eklenecek vergiler ile iyice pahalı olur. Ekran kartını belki 1070Ti yapabilirim ama diğerlerinden kısmak gerekir. AMD işlemci kullanmayacağım kesinlikle bu forumda bile ne kadar sorun yaşayan sistem gördüysem hepsinde AMD işlemci kullanılmış. Buna göre anakart ve işlemci tamam mıdır yoksa anakart değişmeli mi ? İşlemci i7 8700 olacak. Psu değişmeli yazmışsınız hangi marka kaç W olmalı ? Kasa nasıldır bu sisteme uygun mudur ? Teşekkürler yanıtlarınız için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı