i7-8700K için sıvı soğutma önerisi

Tavsiye ederim.

Edit: Üzgünüm bu AM4 uyumlu, aşağıdakini alabilirsin.

Bu da arkadaşımda var, çok serin tuttuğunu söylemişti, bende almayı düşünüyorum yeni sistemimi toplarken.

Gamepower Iceberg için emin olamadım, çok iyi yorumlarda var çok kötü yorumlarda var. İncelemeleri mevcut memnun kalanlar var.

Tavsiye ederim.

Edit: Üzgünüm bu AM4 uyumlu, aşağıdakini alabilirsin.

Bu da arkadaşımda var, çok serin tuttuğunu söylemişti, bende almayı düşünüyorum yeni sistemimi toplarken.
cooler master masterliquid intel için uyumlu olduğunu düsünüyorum vatanda sadece amd uyumlu diyor sanırım vatan bilgisayarın hatası araştırdım biraz bu sıvı soğutmayı kararsız kaldım bide aklımda corsair h100x var

cooler master masterliquid intel için uyumlu olduğunu düsünüyorum vatanda sadece amd uyumlu diyor sanırım vatan bilgisayarın hatası araştırdım biraz bu sıvı soğutmayı kararsız kaldım bide aklımda corsair h100x var
Corsair sağlam markadır, soğutmaları kalitelidir. Seçim sizin.

Aralarında çok büyük fark yok, gözüne hangisi daha iyi geliyorsa onu al ve tabi ki incelemelerine mutlaka bak.

Corsair sağlam markadır, soğutmaları kalitelidir. Seçim sizin.
evet ama genelde i serilerinde yorum cokluğu görüoyorum bu seriden bahseden yok denilecek kadar az bu biraz uzak tutuyor
Aralarında çok büyük fark yok, gözüne hangisi daha iyi geliyorsa onu al ve tabi ki incelemelerine mutlaka bak.
incelemelerde 100x ile ilgili pek yorum göremedim

Cooler master intel ile de uyumlu. Vatandan almıştım kullanıyorum. Soğutması oldukça güzel yalnız radyatör üstündeki fanlar biraz sesli çalışıyor. Fanlar için bios tan ya da yazılım ile ince ayar şart. Radyatör fanlarını belli bir dereceye kadar çalıştırmıyorum. Belirlediğim ısıya geldiğinde kademeli olarak fanlar devreye giriyor. Bu şekilde gayet sessizleşti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı