i7 8700K Sistem Toplama

mrtcN0

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
  • İntel Core İ7 8700K
  • Msı Z-370 Tomahawk
  • Msı Geforce GTX 1080 Ti Gaming X
  • Corsair Vengeance Led 16GB 3000 MHz
  • Seagate 1TB Barracuda 7200 RPM
  • Samsung 970Evo 250GB M2 SSD
  • Corsair 750W 80+Gold Tam Modüler
  • Corsair H110i Sıvı Soğutma
Yakın bir arkadaşım bu sistemi toplamayı düşünüyor ve bana danıştı. Ben de size danışıyorum. Bu sistemde ne gibi değişiklik yapabiliriz ve bir adet Corsair kasa önerir misiniz?

Ben SSD'yi 500 GB yapmasını söyledim. Ve RTX 2080 kullanmasını önerdim. Ama arada FPS farkı olmadığı için ve 1080 Ti'ın tasarımını beğendiği için beni dinlemiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Bütçe nedir?
2- Aynı siteden mi olacak illa? Bu fiyatı hayli yükseltir ve ürün çeşitliliğini azaltır.
3- Neden Corsair kasa? Aynı fiyata daha iyi farklı marka kasa bulunabilir.
4- Sıvı soğutma yerine kaliteli hava soğutmaya arkadaşın ne der?

Sistemi kurduktan sonra monitöre bakacaksınız sonuçta, oturup kasayı izlemeyeceksiniz. O yüzden şu kartın tipi güzel, markaların logosu aynı olsun gibi istekler bana çok mantıklı gelmiyor.

RTX yerine 1080 Ti kullanması bence mantıklı Ray tracing yeni ve o fiyatlar bence abartı ve işlemci anakart değiştirsin i7 9700K daha iyi performans olarak demiyorum işlemcinin yapısı iyi ve termal macun yerine %80 iletken metal macun var 9. Nesil daha iyi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı