i7 8700K soğutucu önerisi

Bilmiyorum kullandınız mı ama ben kullandım o sıvı soğutucuyu hiç bir farkı yok hava soğutmadan. O hava soğutucuya o kadar para verilmez diyorsunuz ama alıp performansını gördünüz mü ben gördüm o sebepten o soğutmaya 350 TL günümüz pahalılığında verilebilir.
Tabii ki katılıyorum kullanmışsınız ki verilir diyorsunuz. Ben kullanmadım internetteki yorumları araştırdım ve Freezer X120'nin de gayet yeterli olacağını gördüm. Tabii ki OC'u abartmayacaksa dediğin hava soğutucu alınabilir ama sıvı soğutucu 240MM fana sahip olduğu için avantaj. Venom A20'yi de önerenler var.
@FurkanAltun Ya tamam ejderha falan ama performansı var ortada hem hava soğutma diye neden direkt çöp gibi davranıyorsunuz performans listesi ortada gidip 600 liralık malzeme öneriyorsunuz
Hocam çöp gibi davransam zaten çöp bu yahu bu fiyata asla değmez 100 TL'lik fan bile daha iyidir gibi şeyler kullanırdım. Zaten o hava soğutucuya da dedim. Bana göre bu bütçeye sıvı soğutucu daha iyi olur. Hem Akasa Venom A20'nin fanları kaliteli diyorlar. Şöyle düzelteyim o zaman yanlış anlaşılmasın. İlla ki sıvı soğutucu alınmak istemiyorsa arkadaşların önerdiği hava soğutucular da alınabilir. Ben zaten arkadaş sıvı soğutucu önerisi istediği için o modeli önerdim.
sıvı soğutma önerir misiniz?

Tabii ki katılıyorum kullanmışsınız ki verilir diyorsunuz. Ben kullanmadım internetteki yorumları araştırdım ve Freezer X120'nin de gayet yeterli olacağını gördüm. Tabii ki OC'u abartmayacaksa dediğin hava soğutucu alınabilir ama sıvı soğutucu 240MM fana sahip olduğu için avantaj. Venom A20'yi de önerenler var.
Yeterli olacaktır lakin biz fiyat performans ürünleri öneren bir platformdayız Freezer X120 şuan benim kullandığım Xigmatek Whiz bunlar genel olarak yeterli olmakta zaten fakat şuan için Freezer X120 nin 250 TL gibi bir fiyata bulunduğunu düşünürsek 100 TL daha fazla verip 2-3 Gömlek üstü bir soğutucu almak çok daha mantıklı duruyor.

Alacak arkadaşım o.c. çekmeyecek.
Almışken iyisini alayım dedi.
Normalde bütçesi 4000TL iken 9000Tl'ye çıkarttı.

Bana göre bu bütçeye sıvı soğutucu daha iyi olur. Hem Akasa Venom A20'nin fanları kaliteli diyorlar. Şöyle düzelteyim o zaman yanlış anlaşılmasın. İlla ki sıvı soğutucu alınmak istemiyorsa arkadaşların önerdiği hava soğutucular da alınabilir. Ben zaten arkadaş sıvı soğutucu önerisi istediği için o modeli önerdim.
Arkadaş bisikletten ferrariye geçeceğinden sıvı soğutma alması daha iyi. Olur dedim.
Bir de kullanacağı yerde rutubet varmış sorun çıkartır mı ki?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı