Satılık i7-8700K ve ASUS TUF Z370 PLUS GAMING

NESTER34

Kilopat
Makaleler
2
İşlemciyi Donanım Haber forumundan theVatansever (Hakan Vatansever) delidlemiştir. 5.0 GHz hızlarında bile oyunlarda 45-55° arası oynarsınız. Delid yapılalı 1 ay falan olmuştur. Garanti yok diye biliyorum delid yüzünden fakat var garantisi bozulmaz diyenler var.

15.04. 2018 tarihinde alınmıştır. 2 sene firma garantisi bitti 1 sene Intel garantisinden eğer varsa 6-7 ay kaldı.

ASUS Z370 PLUS GAMING'le kullanıyorum. Aynı tarihte alındı, 3 senelik garantisinden 6-7 ay kaldı. Anakartta garanti dışı kalacak bir durum yok.

İşlemci (2000)

Anakart (900)

İşlemci satılmadan anakartı satmayı düşünmüyorum. Gelen kişinin denemesi için anakart lazım. 2'si beraber satılırsa zaten sıkıntı yok.

İkili fiyatım 3000.

İşlemciyi kargo yapmak tercihim değil. O yüzden en iyisi gelip, deneyip, test edip almanız. İşlemci satılırsa anakartı kargo yaparız eğer istenirse sorun olmaz. Technopat'ta daha önce havale-kargo şeklinde satışlarım olmuştur.

Letgo profilim;

Mobilden girerseniz yorumlarımı görebilirsiniz. Havale-kargo şeklinde 5 bin TL karşılığında RTX 2080 satmışlığım bile vardır.
Islemci forum dışına satılmıştır sadece anakart kalmıştır.
Güncel.
Güncel.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı