i7 8700K ve GTX 1060 sistem toplama

SINIR

Decapat
Ekran kartını RX 580 yapıp, işlemciyi i7 9700K yapabilirsiniz.
Windows'a 900 TL vermeye gerek yok. Ucuz OEM key alabilirsiniz, 900 TL'yi ekran kartını daha üst modellere çıkartmak için kullanabilirsiniz.

Ekran Alıntısı.JPG

Bence güzel oldu sadece ekran kartına karar vermelisin.

MSI Radeon RX580 Armor 8G OC 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı

Sapphire Radeon RX590 Nitro+ Special Edition 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı

Gigabyte RTX 2070 GAMING OC 8GB GDDR6 256 Bit DX12 RGB LED Nvidia Geforce Ekran Kartı GV-N2070GAMING OC-8GC

Ben olsam büçyemi denkleştirip 2070 alırdım. Asım beyin dediği gibi lisansı OEM alabilirsiniz hiç bir problem yaşamadan kullanırsınız, o da 50 TL civarı tutar, kutulu ürüne o kadar para vermeye gerek yok.

Ekran kartını RX 580 yapıp, işlemciyi i7 9700K yapabilirsiniz.
Windows'a 900 TL vermeye gerek yok. Ucuz OEM key alabilirsiniz, 900 TL'yi ekran kartını daha üst modellere çıkartmak için kullanabilirsiniz.
yardımınız için teşekkürler asım bey. Tabiri caizse intelciyim :).OEM key tavsiyenizi aklımda bulundururum.

Kardeş işletim sistemi için 900 TL vermeyip Asım abinin de dediği gibi RTX serisi bir ekran kartı daha iyi olacaktır bu sistem için.

Eki Görüntüle 359299

Bence güzel oldu sadece ekran kartına karar vermelisin.

MSI Radeon RX580 Armor 8G OC 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı

Sapphire Radeon RX590 Nitro+ Special Edition 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı

Gigabyte RTX 2070 GAMING OC 8GB GDDR6 256 Bit DX12 RGB LED Nvidia Geforce Ekran Kartı GV-N2070GAMING OC-8GC

Ben olsam büçyemi denkleştirip 2070 alırdım. Asım beyin dediği gibi lisansı OEM alabilirsiniz hiç bir problem yaşamadan kullanırsınız, o da 50 TL civarı tutar, kutulu ürüne o kadar para vermeye gerek yok.
teşekkürler abra bey , dediğiniz güzel tavsiye. ( acaba hangi sitede topladınız öğrenebilir miyim ? )

teşekkürler abra bey , dediğiniz güzel tavsiye. ( acaba hangi sitede topladınız öğrenebilir miyim ? )

www.sinerji.gen.tr Eğer nerde ucuz diyip araştırma yapıp sipariş verirseniz dahada aşağı gelir sistem sonra bir bilgisayarcıda toplatırsınız 50 TL civarı verirsiniz ama genede uğraşmam derseniz burdan verebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı