i7 8700K ve GTX 1080 Sistem Toplama

Konu sahibi çoklu hesap yasaktır. Ceza aldıysanız cezanın bitmesini bekleyin herkes gibi.

Topladığınız sistem o parayı nasıl çar çur edebileceğinize bir örnek.
Karşılaştırma videosunu izlediysen farkları anlamışsındır. Sen bilirsin ben önerimi yaptım. O bütçeye alınabilecek en iyi sistemlerden biri.

Sistem satın alındı mi acaba ve alındı ise hangi siteden alındı Nanokatalog dan SS alınarak paylaşım yapılmış. Site gerçekten çok uygun ancak bazı bloglarda hakkında olumsuz yorumlar okudum eğer Nanokatalog dan satın alırsanız haber verirseniz sevinirim. Birkaç gün içinde ben de uygun olan birkaç parçayı oradan alacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Ben de buradan alacağım daha almadım dolar kurunun düşmesini bekliyorum satın aldığımda yani elime ulaştığında sizi bilgilendiricem.

Bilgilendirme hatası var. 1080p GTA 5'te bile yüzde 100 çalışırken sabit 144 FPS veremez GTX 1080. O yüzden 2K dayatmak mantıklı değildir.

1080 aslında 4k kartı ama rekabetçi fps oyunları oynuyorsan 144hz 2k al çünkü 4k 144hz yaygın değil ve pahalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…