i7 8700K ve GTX 1080 Sistem Toplama

Konu sahibi çoklu hesap yasaktır. Ceza aldıysanız cezanın bitmesini bekleyin herkes gibi.

Topladığınız sistem o parayı nasıl çar çur edebileceğinize bir örnek.
Karşılaştırma videosunu izlediysen farkları anlamışsındır. Sen bilirsin ben önerimi yaptım. O bütçeye alınabilecek en iyi sistemlerden biri.

Sistem satın alındı mi acaba ve alındı ise hangi siteden alındı Nanokatalog dan SS alınarak paylaşım yapılmış. Site gerçekten çok uygun ancak bazı bloglarda hakkında olumsuz yorumlar okudum eğer Nanokatalog dan satın alırsanız haber verirseniz sevinirim. Birkaç gün içinde ben de uygun olan birkaç parçayı oradan alacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Sistem satın alındı mi acaba ve alındı ise hangi siteden alındı Nanokatalog dan SS alınarak paylaşım yapılmış. Site gerçekten çok uygun ancak bazı bloglarda hakkında olumsuz yorumlar okudum eğer Nanokatalog dan satın alırsanız haber verirseniz sevinirim. Birkaç gün içinde ben de uygun olan birkaç parçayı oradan alacağım. Şimdiden teşekkür ederim.
Ben de buradan alacağım daha almadım dolar kurunun düşmesini bekliyorum satın aldığımda yani elime ulaştığında sizi bilgilendiricem.

@Silinen üye Kardeş GTX 1080 2K ve 4K çözünürlükte çalıştırabilen bir ekran kartı. 1080P yani 1K yani 1920x1080 çözünürlükte kullanmaya çalışırsan ekran kartı kendini %100 kullanmayacak. Tüm işi işlemci yüklenmeye çalışacak dolayısıyla oyunlarda bilgisayarım kasıyor diyip çare arayışına gireceksin. :) 800x600 oynamaya çalış elinde bulunan bilgisayarla anlayacaksın demek istediğimi.
Bilgilendirme hatası var. 1080p GTA 5'te bile yüzde 100 çalışırken sabit 144 FPS veremez GTX 1080. O yüzden 2K dayatmak mantıklı değildir.

Peki öneri sisteminizi gördüm fakat Samsung’un yeni çıkan 970 Evo modelini kullanmak daha mantıklı değil mi sizce ?
Bu arada 2K monitör 1080’li sistemler için şart mıdır genellikle FPS türü oyunlar oynuyorum.
1080 aslında 4k kartı ama rekabetçi fps oyunları oynuyorsan 144hz 2k al çünkü 4k 144hz yaygın değil ve pahalı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı