i7-8750H laptop internette gezerken takılıyor

Dengeli moda alıp görev yöneticisinden attığınız kısmı tekrar atar mısınız? Bir de ek olarak işlemler sekmesini de atsanız iyi olur hem belleğe göre sıralayarak hem de işlemci kullanımına bağlı olarak. Ayrıca Monster cihazların bazılarında turbo mod gibi bir şey oluyordu cihazınızda var mı? Varsa açık kalmış olabilme ihtimali yüksek. Fan sesi ne durumda?

Dengeli moda alıp görev yöneticisinden attığınız kısmı tekrar atar mısınız? Bir de ek olarak işlemler sekmesini de atsanız iyi olur hem belleğe göre sıralayarak hem de işlemci kullanımına bağlı olarak. Ayrıca Monster cihazların bazılarında Turbo mod gibi bir şey oluyordu cihazınızda var mı? Varsa açık kalmış olabilme ihtimali yüksek. Fan sesi ne durumda?

AIDA 64 sonuçları
Dengeli mod
Dengeli mod CPU
Dengeli mod bellek

Turbo fan modu var benim bildiğim. Onun dışında kullandığım bir şey yok. Ben bu sorunları videoya alıp (oyun içi ve internette gezinme) servise gönderdiğimde de hiçbir sonuç çıkmamıştı. TeamViewer ile PC'ye bağlanıp oyun için kullanılan ekran kartını kontrol etmişlerdi yalnızca.

Bilgisayarın boşta 3.6 GHz hızında çalışması sorun değil , sistemi donma yaşattıracak bir problem değil. Isı değerleriniz vs de normal görünüyor. Bellek kullanımının 4 GB dolaylarında olması da normal bir şey . Bunlarda takılacak bir durum yok . Güç ayarlarında performans ayarlarında olması da bilgisayarda takılma-donma gibi sorunlara yol açmaz . Lütfen yanlış bilgilendirmeyin. Attığınız sslerde bir sorun göremedim gibi , sorunu tam olarak betimler misiniz ? Tam olarak ne yaparken oluyor , nasıl gelişiyor ? Servisteyken bir sorun görülmemiş dediniz , sorun ne zaman başladı ne zamandır oluyor ?

Bilgisayarın boşta 3.6 GHz hızında çalışması sorun değil, sistemi donma yaşattıracak bir problem değil. Isı değerleriniz vs de normal görünüyor. Bellek kullanımının 4 GB dolaylarında olması da normal bir şey. Bunlarda takılacak bir durum yok. Güç ayarlarında performans ayarlarında olması da bilgisayarda takılma-donma gibi sorunlara yol açmaz. Lütfen yanlış bilgilendirmeyin. Attığınız SS'lerde bir sorun göremedim gibi, sorunu tam olarak betimler misiniz? Tam olarak ne yaparken oluyor, nasıl gelişiyor? Servisteyken bir sorun görülmemiş dediniz, sorun ne zaman başladı ne zamandır oluyor?

PC'yi almamla beraber başladı. Sayfada scroll yaparken anlık takılma YouTube'da müzik dinlerken takılma, oyunları saymıyorum bile. En basit, performans istemeyecek oyunlarda dahil takılma yaşadım. 2-3 kez servise gitti, kaydettiğim videolarla beraber gönderdim sorun çözülmedi. Birkaç gün RAM aldım en azından oyunlarda takılma yaşamadım henüz. Böyle kullanacağım artık çözemiyorum problemi. Teşekkür ederim ilginize.
Konu kilitlensin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı