i7 8750H sistem Cyberpunk 2077 performansı

Silefil

Centipat
Daha fazla  
Merhaba sistem bilgilerim şöyle.
İşlemci: Intel i7 - 8750H
RAM - 16 GB.
Ekran kartı - Intel UHD 630 + GTX 1050.
SSD - Samsung 970 Evo Plus.
OS - Windows 10.

Oyunun açıklanan minimum ayarlarını sağlayabiliyorum fakat ekran kartım önerilenin altında kalıyor. Grafikler benim için süper önemli değil, gerekirse 1920X1080 altında medium ayarda da oynayabilirim. Sadece bu sistem ile akıcı bir oyun deneyimi elde edebilir miyim bunu sormak istiyorum.
Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:
Hocam 10.nesil GTX ekran kartlarında mobil serisi bitti diye biliyorum yani sanırsam sizin ekran kartınız normal GTX 1080 ve GTX 1080 1080P medium ayarlarda akıcı olmazsa gerçekten bu oyunun optimizasyonunun acil düzeltilmesi gerekiyor.

Hocam 10.nesil GTX ekran kartlarında mobil serisi bitti diye biliyorum yani sanırsam sizin ekran kartınız normal GTX 1080 ve GTX 1080 1080P medium ayarlarda akıcı olmazsa gerçekten bu oyunun optimizasyonunun acil düzeltilmesi gerekiyor.
1050 yazmıştım ama moderasyon düzeltmiş sanırım. Tekrar yorumunuzu rica edebilir miyim?

1050 yazmıştım ama moderasyon düzeltmiş sanırım. Tekrar yorumunuzu rica edebilir miyim?

Hocam 1050 ile 1080P'de en düşük ayarlarda 30FPS anca alabilirsiniz zira şu anda optimizasyonu gerçekten rezalet şekilde.

Bence bekleyin. Yeni optimizasyon yaması geldikten sonra YouTube'da testlere bakın veya o zaman yeniden konu açabilirsiniz.

Arkadaşım i7 7700HQ + GTX 1050 ile 1080p en düşük ayarlarda 30 FPS'i zor gördüğünü söyledi. Çatışmalarda ve yakın dövüşlerde 20 FPS'e kadar düşüyormuş. Oyunu iade etti bu yüzden.

İleride gelecek olan yamalarla birlikte performans iyileşecektir, beklemekte fayda var.

Arkadaşım i7 7700HQ + GTX 1050 ile 1080p en düşük ayarlarda 30 FPS'i zor gördüğünü söyledi. Çatışmalarda ve yakın dövüşlerde 20 FPS'e kadar düşüyormuş. Oyunu iade etti bu yüzden.

İleride gelecek olan yamalarla birlikte performans iyileşecektir, beklemekte fayda var.
Teşekkür ederim cevabınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı