i7-920 sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

'Ghost'

Hectopat
Merhabalar. Bu mavi ekran hatasını sürekli alıyorum, minidump dosyam:

i7-920
6 GB RAM.
GT 730 ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Memtest86 ile Bozuk RAM Testi - Technopat Memtest yapın hocam. Sorun belleklerde gözüküyor.
Sorun RAM gibi gözükmüyor. Ama Memtest86 testini yapsın tabi.

@'Ghost' Driver Booster kullanıyor musun? Eğer kullandıysan sisteme format at. Sonra sürücüleri elle güncelle. Sürücü için yardım isteyebilirsin.

Bana göre Driver Booster yanlış sürücü indirtmiş ve o yüzden mavi ekran alıyor gibi geldi.

Başka hatalar gördüm tabii ama Driver Booster kullanma olasılığı olduğu için yazmadım. Kullanıyorsa format atmasını isteyeceğim.

Sorun RAM gibi gözükmüyor. Ama Memtest86 testini yapsın tabi.

@'Ghost' Driver Booster kullanıyor musun? Eğer kullandıysan sisteme format at. Sonra sürücüleri elle güncelle. Sürücü için yardım isteyebilirsin.

Bana göre Driver Booster yanlış sürücü indirtmiş ve o yüzden mavi ekran alıyor gibi geldi.

Başka hatalar gördüm tabii ama Driver Booster kullanma olasılığı olduğu için yazmadım. Kullanıyorsa format atmasını isteyeceğim.
Olabilir hocam. Cidden kötü bir uygulama.

Evet Driver Booster Pro'yu cracklenmiş bir şekilde indirip kurdum bir daha da kullanmam bu yanlış sürücüyü silebilir miyim bir de RAM'leri yeni aldım bir hata olduğunu sanmam Driver Booster Pro kullandıktan sonra bu mavi ekran hatasını almaya başladım ayrıca Windows güncellemesinden de şüphelendim belki de virüs vardır.

Evet Driver Booster Pro'yu cracklenmiş bir şekilde indirip kurdum bir daha da kullanmam bu yanlış sürücüyü silebilir miyim bir de RAM'leri yeni aldım bir hata olduğunu sanmam Driver Booster Pro kullandıktan sonra bu mavi ekran hatasını almaya başladım ayrıca Windows güncellemesinden de şüphelendim belki de virüs vardır.

Hocam, kendiniz söylemişsiniz Driver Booster kullandım diye. O sürücüleri silmenizin tek yolu formatlamak.

Hocam, kendiniz söylemişsiniz Driver Booster kullandım diye. O sürücüleri silmenizin tek yolu formatlamak.
Tamamdır teşekkür ederim bende Ramlerde bir sıkıntı vardır diye çok korktum

Hocam 2. bir mavi ekran hatası verdi bir de buna bakabilir misiniz Google'da dolaşırken.
.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-03-31 at 20.08.24.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-31 at 20.08.24.jpeg
    66,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı