i7 950 RX 550 Valorant FPS düşüşü

Rowngx

Centipat
Daha fazla  
Benim 6 GB RAM, Radeon RX 550 ekran kartı, Intel Core i7 950 işlemcim var Windows 10 ve 150 sabit FPS alırken 30-60 sabit almaya başladım. Çok drop giriyor ve ayrıca maça geç giriyor. Bunların hepsi bu hafta başladı.

Sıcaklıkları kontrol edin.

Sistemde SSD var mı? RAM çok düşük ayrıca.
evet (C) diski SSD ama sadece 45gb boş alan var. Ayrıca toplam alanı da 111 olarak gözüküyor bende bundan dolayı harddiski yani (F) diskini kullanıyorum. Ram konusu için de yapabileeğim bir şey olduğunu zannetmiyorum.

Sıcaklıkları kontrol edin.
GPU sadece görev yöneticisi ve Chrome açıkken 40-41 derece arası gidip geliyor. Normal mi yoksa termal macun filan bitmiş olabilir mi?

GPU sadece Görev Yöneticisi ve Chrome açıkken 40-41 derece arası gidip geliyor. Normal mi yoksa termal macun filan bitmiş olabilir mi?

Chrome'da iken sıcaklıklarınız normal fakat önemli olan oyunda iken sıcaklıkları. Bu arada işlemcinizin sıcaklıkları nasıl? Ondan olma ihtimali bir hayli yüksek.

Chrome'da iken sıcaklıklarınız normal fakat önemli olan oyunda iken sıcaklıkları. Bu arada işlemcinizin sıcaklıkları nasıl? Ondan olma ihtimali bir hayli yüksek.

Hem oyun hem de Chrome açıkken (dün format attım hala giremiyorum) 4 çekirdeğin de sıcaklığı ortalama 87 den başlıyor

bir de ekleme yapmak istedim bu aralar hiçbir program açık değilken 70 derece oluyor işlemcim

Düzeltme yapayım program açık değilken bile 75 derece minimum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı