i7 950 ve GTX 460 Sistem Yükseltme

ArmanAKER

Hectopat
Daha fazla  
Iyi gunler, benim assagidaki ozelliklerde bir masaustu bilgisayarim var, su an icin pek bir oyun oynamiyorum ama beni idare ediyor, bunun ustune MSI GeForce GTX1060 3GB ve 6GB daha RAM eklersem guncel oyunlari oynayabilecek bir bilgisayar olur mu yoksa hic ugrasma yeni teknolojiden yeni bir bilgisayar mi topla dersiniz?
Tesekkurler.
Iyi calismalar.
  • Intel Core i7 950
  • AsusTek P6T SE
  • DDR3 6GB
  • Nvidia Geforge GTX 460

Son düzenleyen: Moderatör:
Elindeki işlemci GTX 1060 ile darboğaz yapar ve tam performansını alamazsın. GTX 1060 yerine daha orta halli bir kart alabilirsin yada sistem toplayabilirsin.

Ekran kartın oldukça eski. Aynı şekilde işlemcinin performansı hemen hemen güncel 7. nesil i3 işlemcilere yakın. Eldeki işlemci, GTX 1060 ekran kartına darboğaz yapar. Ancak hiç bir zaman oynanabilirlik seviyesinin altına düşmezsin. Bütçen varsa GTX 1060 al derim. Yakın zamanda işlemci ve ekran kartını değiştirdiğin zaman faydasını görürsün.

MSI GeForce GTX1060 3GB OC GDDR5 192Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı