i7-950 ve RX 550 4 GB sistem alınır mı?

Kemal05

Hectopat
Arkadaşlar kuzenim PC alacak, bütçesi az.
Şöyle bir PC var. Ben baktım lakin hiç inandırıcı gelmedi, bir de siz bakin.

Uzak durun. Buradaki Turbox mudur, Izoly midir ne zıkkımsa ondan hiçbir farkı yok. 2009 yılında çıkmış işlemci var. 250W saçma sapan, ne olduğu belirsiz, PSU demeye bin şahit gerek tanımlanamayan bir cisim var içinde.

Arkadaşının net bütçesi ne kadar ve nerede yaşıyor?

Arkadaşlar kuzenim PC alacak, bütçesi az.
Şöyle bir PC var. Ben baktım lakin hiç inandırıcı gelmedi, bir de siz bakin.
İ7-950 1.nesil ve 2009 çıkışlı bir işlemci, rx-550 e darboğaz yapar mı yapmaz mı bilmiyorum. Zaten yapmasa dahi fotoğraflarda belirtilen fps değerlerini değil 4k da, fhd de bile alamaz. Diğer parçaları da en ucuz şekilde temin edip, anlamayanlara "bakın sistemde i7 var" mantığıyla satmaya kalkıyorlar.
Zaten şuan euro an itibariyle "8,97" yani bu sistem 2500 dolaylarında. Bu bütçeye güvenilir bir yerden ikinci el sistem dizebilirsiniz. Diğer türlü bu ederde bir sistem toplamak zaten max 3000 sınırına dayanacaktır(sıfır).

Uzak durun. Buradaki Turbox mudur, Izoly midir ne zıkkımsa ondan hiçbir farkı yok. 2009 yılında çıkmış işlemci var. 250W saçma sapan, ne olduğu belirsiz, PSU demeye bin şahit gerek tanımlanamayan bir cisim var içinde.

Arkadaşının net bütçesi ne kadar ve nerede yaşıyor?
Bütçesi malesef oldukça az 300 - 400 arası Almanya da yaşıyor

İşlemci 11 yıllık, 250 Euro falan verilmez i7 950'ye. Dolandırıcı değiller tabii ama PC leş atıyor. Aşırı kötü. Yani fakire fukaraya verseniz o parayı daha yararlı olur.
Bütçe 300 - 400 euro arası Almanya da yaşıyor
İ7-950 1.nesil ve 2009 çıkışlı bir işlemci, rx-550 e darboğaz yapar mı yapmaz mı bilmiyorum. Zaten yapmasa dahi fotoğraflarda belirtilen fps değerlerini değil 4k da, fhd de bile alamaz. Diğer parçaları da en ucuz şekilde temin edip, anlamayanlara "bakın sistemde i7 var" mantığıyla satmaya kalkıyorlar.
Zaten şuan euro an itibariyle "8,97" yani bu sistem 2500 dolaylarında. Bu bütçeye güvenilir bir yerden ikinci el sistem dizebilirsiniz. Diğer türlü bu ederde bir sistem toplamak zaten max 3000 sınırına dayanacaktır(sıfır).
Kuzenim Türkiye'de yaşamıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı