i7 960 Sisteme 1650S takılır mı?

• Konuyu başlatan NIIC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 155

NIIC

Decapat
Daha fazla  
i7 960 ASUS TUF X58 anakartım bulunmakta ve 20GB DDR3 RAM'lerim var. 1650S takıp tüm oyunları oynama şansım var mıdır, sorunları darboğaz hariç neler olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
1650 Super gibi güçlü bir ekran kartı istiyorum ve zaman geçtikcede işlemci RAM anakart yükselteceğim.

1650 Super gibi güçlü bir ekran kartı istiyorum ve zaman geçtikcede işlemci RAM anakart yükselteceğim.

Hocam ekran kartından biraz kısın anakartınızı ve işlemcinizi satıp Çin'den X79 anakart ve Xeon E5-2660 veya 2670 getirin hem RAM masrafındanda kurtulursunuz.

O zaman takabilirsin, darboğaz dışında bir şey olmaz.

Ama motosiklet alacağımdan dolayı bir 5-6 ay böyle idare etmem gerek FiveM(GTA 5) apexlegends RDR2 ve diğer hikaye oyunlarını 50 60 FPS aralıgında medium high ayarlarında oynamam mümkün müdür peki hocam.

Hocam ekran kartından biraz kısın anakartınızı ve işlemcinizi satıp Çin'den X79 anakart ve Xeon E5-2660 veya 2670 getirin hem RAM masrafındanda kurtulursunuz.

Hocam aklımdan geçmedi değil ama zaman gecince (birikim yapınca) upgrade edeceğim Ryzen 5 i7 Ryzen 7 gibi işlemcilere yöneleceğim.

Veya size sormaktan ziyade bu parçaları birleştirip bakacagım bir benchmark sitesi mevcut mudur sizide yormadan hocalarım.

Geri
Yukarı