i7 9700F sisteme yükseltme önerisi

MaxiGG

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, mevcut sistemimi yükseltmek istiyorum ancak bir anda hepsini alamayacağım. İndirimlerden yararlanıp maliyetimi düşürmek istiyorum. İşlemci hariç bütün sistemi değiştirmeyi hedefliyorum. Parça parça toplayacağım için bütçe belirtmek istemiyorum. "bu ürün bu fiyata alınır." diyeceğiniz ürünler şu an var ise paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Sistem:
✦Kasa: Xigmatek Vanguard Plus 600W 80+
✦Anakart:Asus Rog B365-F
✦İşlemci: Intel Core i7-9700F 3.0 GHz (zorunda kalmadıkça değiştirmeyi düşünmüyorum.)
✦Ssd: Samsung 970 Evo Plus M2
✦Ram: 2x8 HyperX 16GB 2666MHz
✦Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti
✦Psu: 600W 80+

Merhaba, mevcut sistemimi yükseltmek istiyorum ancak bir anda hepsini alamayacağım. İndirimlerden yararlanıp maliyetimi düşürmek istiyorum. İşlemci hariç bütün sistemi değiştirmeyi hedefliyorum. Parça parça toplayacağım için bütçe belirtmek istemiyorum. "bu ürün bu fiyata alınır." diyeceğiniz ürünler şu an var ise paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Sistem:
✦Kasa: Xigmatek Vanguard Plus 600W 80+
✦Anakart:Asus Rog B365-F
✦İşlemci: Intel Core i7-9700F 3.0 GHz (zorunda kalmadıkça değiştirmeyi düşünmüyorum.)
✦Ssd: Samsung 970 Evo Plus M2
✦Ram: 2x8 HyperX 16GB 2666MHz
✦Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti
✦Psu: 600W 80+

Bence bu sisteme yakışmayan tek parça ekran kartı, RTX 3070 civarı bir kart alırsanız.
Başka bir parça almanıza gerek yok.

Bence bu sisteme yakışmayan tek parça ekran kartı, RTX 3070 civarı bir kart alırsanız.
Başka bir parça almanıza gerek yok.
Bugün Vatan'a gittim 6700XT ekran kartı 9.500 TL civarı. Ama bu kartı alırsam sistem darboğaz yapar mı? Orada görüştüğüm kişi yapabileceğini söyledi. Yorumunuz için teşekkürler.

Bugün Vatan'a gittim 6700XT ekran kartı 9.500 TL civarı. Ama bu kartı alırsam sistem darboğaz yapar mı? Orada görüştüğüm kişi yapabileceğini söyledi. Yorumunuz için teşekkürler.
Vatan gibi yerlerin dediklerini çok kafayı takmayın,sonuçta i7 işlemcili sisteme gt 710 takan bir firma.
Çalışanın dediğinin tek doğru yanı 1080p çözünürlükte bir miktar darboğaz yapması onuda sanal çözünürlük yaparak çözersiniz

Geri
Yukarı