i7 9700K için soğutucu önerisi

Bütçe
1000

emr3pai

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde i7 9700K işlemci var ve buna soğutucu ihtiyacım var. Bütçe konusunda maksimum 1K ya kadar çıkabilirim. Bir başka konu bu sisteme fan alıp kullanayım mı yoksa parçaları satıp bu sistem civarı güncel parçalarla bir sistem toplayabilir miyim? Satıp alabileceğim sisteme de maksimum 2K civarı ayırabilirim.

• İşlemci: Intel i7 9700K.
  • Anakart: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC.
  • RAM: Corsair Vengeance 16X2.
  • Ekran kartı: Palit GT 1030 2048m GDDR5 64 Bit.

Merhaba. Elimde i7 9700K işlemci var ve buna soğutucu ihtiyacım var. Bütçe konusunda maksimum 1K ya kadar çıkabilirim. Bir başka konu bu sisteme fan alıp kullanayım mı yoksa parçaları satıp bu sistem civarı güncel parçalarla bir sistem toplayabilir miyim? Satıp alabileceğim sisteme de maksimum 2K civarı ayırabilirim.

• İşlemci: Intel i7 9700K.
  • Anakart: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC.
  • RAM: Corsair Vengeance 16X2.
  • Ekran kartı: Palit GT 1030 2048m GDDR5 64 Bit.
Ekran kartını satıp 3k ya rx6400 alınabilir

9700KF kullanıyorum. Arctic Freezer 34eSports Duo ile çok serin çalışıyor. Çift fanlı olduğu halde RAM slotunu kapatmıyor.

Soğutma bloğu yaprakları çok sağlam, kavrayınca bükülmüyor.

9700KF kullanıyorum. Arctic Freezer 34eSports Duo ile çok serin çalışıyor. Çift fanlı olduğu halde RAM slotunu kapatmıyor.

Soğutma bloğu yaprakları çok sağlam, kavrayınca bükülmüyor.
sıcaklık değerleri nasıl seyrediyor sıcak havalarda. işlemci hakkında pek bilgim yok ısındığını duydum sadece almışken de iyi bir soğutucu alayım diyorum

Geri
Yukarı