i7 9700K sistem Windows 11 kaldırır mı?

Windows 11'deki sorunlar aslında bilgisayardan bilgisayara değişiyor. Ben ISO dosyası sızdığı günden beri kullanıyorum şu anda en son Insider sürümünü kullanıyorum. Çoğu zaman görünüm ile ilgili buglar gördüm ama her yeni sürümde hepsi düzeltildi. Kullanmaya değer bence.

Tabii ki de kullanmaya değer. Yavaş yavaş bütün buglar düzeltiliyor zaten. Şu an bende en son sürümdeyim. Bakalım hayırlısı, daha yeni güncellemelerle neler göreceğiz neler.

Çok kararsız kaldım oyun oynuyorum sadece dosyalarala falan işim olmaz oyunlarla ilgili bug yoksa indireceğim.

Dosyalarınızı korumaya almazsanız herşeyiniz gider haberiniz olsun.

Çok rahat kaldırır fakat Windows 11'e şuan geçmenizi önermem, çünkü daha yeni çıktı ve birsürü hata olabilir.

Windows Insider'e gelince sistem gereksinimlerini karşılamıyor yazıyor nasıl çözebilirim?

Windows Insider'e gelince sistem gereksinimlerini karşılamıyor yazıyor nasıl çözebilirim?
TPM özelliğini açmanız gerek hocam BİOS'tan. Sonra Geliştirici kanalına katılacaksınız. Katıldığınız gibi Güncellemeler'de Windows 11 güncellemesi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…