i7 9700K sistem Windows 11 kaldırır mı?

Dostum fotoğraf, resim vb. taşırken masaüstüm çok gidip geldi. Emin ol sende yüksek boyutlu fotoğraf ve resim taşıyacağın zaman gidip gelecektir. Bunu şimdi farketmezsen illa ki farkedersin bir gün. Bana kalırsa Windows 11 bu yönden sorunlu ama diğer yönden bakarsak harika ve çok güzel bir işletim sistemi ben çok memnunum.
Windows 11'deki sorunlar aslında bilgisayardan bilgisayara değişiyor. Ben ISO dosyası sızdığı günden beri kullanıyorum şu anda en son Insider sürümünü kullanıyorum. Çoğu zaman görünüm ile ilgili buglar gördüm ama her yeni sürümde hepsi düzeltildi. Kullanmaya değer bence.

Windows 11'deki sorunlar aslında bilgisayardan bilgisayara değişiyor. Ben ISO dosyası sızdığı günden beri kullanıyorum şu anda en son Insider sürümünü kullanıyorum. Çoğu zaman görünüm ile ilgili buglar gördüm ama her yeni sürümde hepsi düzeltildi. Kullanmaya değer bence.
Tabii ki de kullanmaya değer. Yavaş yavaş bütün buglar düzeltiliyor zaten. Şu an bende en son sürümdeyim. Bakalım hayırlısı, daha yeni güncellemelerle neler göreceğiz neler.

Yeni konular

Geri
Yukarı