Satılık I7 9700K ve GTX 1070 Ti içeren ekipmanlı sistem

numberx

Decapat
Bilgisayarı satmamın tek nedeni bilgisayarı kullanacak zamanımın olmamasıdır. Kendim topladım. Her parçası ayrı yerden alındı. Ve tertemiz kullanıldı. Açıklama olarak her parçasını ayrı ayrı yazmayı planlıyorum.

INTEL I7 9700K: amazon.com üzerinden aldım. Uluslarası garanti kapsamındadır. Kasım 2018 tarihinde satın aldım. Arkadaşım Aralık sonunda Türkiye'ye getirdi. Kutu mevcut.

Corsair 16 GB 3200 MHZ Ram: amazon.com üzerinden aldım. Uluslarası garanti kapsamındadır. Kasım 2018 tarihinde satın aldım. Arkadaşım Aralık sonunda Türkiye'ye getirdi. Kutu mevcut.

MSI Z390 Gaming Edge Ac: *** üzerinden satın alındı. 23 Kasım 2018 tarihinde satın alındı. Türkiye Garantisi vardır. ( Anakartı ilk aldığımda çalışmadı, garanti kapsamında arızalı ürün değiştirildi. Bana gelişi Ocak 2019 diye hatırlıyorum.)Kutu mevcut.

ZOTAC GTX 1070 TI SUPREME PLUS EKRAN KARTI: Zotac'ın Türkiye'de olmayan 3+1 toplam 4 fanlı modelidir. Çin'den alınmış. Ben Çin'den alan arkadaştan satın aldım. Tertemiz kullanıldı. Hiç bir şekilde mining vb işlevlere maruz kalmadı.

Corsair H100i Pro 240 ML Sıvı soğutma: Eski sıvı soğutmamı Avrupa garantisine gönderdim. 17 Nisan 2019 tarihinde sıfır olarak teslim aldım. Kutu mevcut.

Seasonic Gold 750W 80+ Güç Kaynağı: Teknobiyotik.com üzerinden satın alındı. 23.11.2018 tarihinde satın alındı.Kutu mevcut.
Corsair 240 GB SSD: Uzun bir süredir benimle beraber, bir önceki bilgisayarımdan kalma. Hala sıkıntısız vaziyette çalışmaya devam ediyor.

Corsair 460x Full RGB Kasa: Hepsiburada üzerinden satın alan bir arkadaştan satın aldım.Hiç bir sıkıntısı yok tertemiz şekilde duruyor. Ön tarafında 3 Adet Corsair RGB fan bulunuyor. Egzoz fanını kendimiz aldık. 3 Adet Cougar fan bulunuyor. Bir tanesini egzoz olarak kullanıyoruz. Şu an 2 tanesi atıl vaziyette.

Benq XL2411: Monitörü bir arkadaşımdan aldım. Ocak 2018 tarihinde satın alınmış. Monitörün üzerinde kolay kolay fark edemeyeciğiniz tek bir kılcal çizik(ekranda) mevcuttur. Belki 4-5 ay sonra farkettim. Size burada belirtmesem yüksek ihtimal sizde fark etmezsiniz. Kutu mevcut.

Benq Zowie EC1-A Mouse: FPS oyunlarının en kaliteli mouse u desem yanılmam muhtemelen. Hiç bir sıkıntısı yok. Zamanında sıfır EC2-A satın almıştım, sonrasında elime küçük geldiği için bir arkadaşla değiştirdim. Garantisinin bitmesine 3 ay kalmıştır. Yedek skatesi mevcuttur. Şuan takılı olan skatesi de ilk günkü temiz. Kutu mevcut.

Motospeed CK-104 Klavye: Klavyenin çalışmasında hiç bir sıkıntı yoktur. Pek gerekli olmayan bir tuş çalışmıyor. Sebebini bilmiyorum. Zaten kullanılmayan bir tuş olduğundan eksikliğini de çekmezsiniz.

Sennheiser GSP 300 Gaming Kulaklık: Piyasadaki oyuncu kulaklıklar arasında en iyilerindendir. Çalışan olarak hiç bir sıkıntısı yoktur. Yurt dışından getirildi. Faturası yok. Sıfır olarak satın aldım. Süngerinde satın aldığım günden sonra bir yırtık oluştu, o gün bugündür sıkıntısız kullanıyorum. Sadece görüntü olarak ufak bir sorun olabilir. Onuda fotoğraflardan inceleyebilirsiniz.

Mousepad: 70x40 cm boyutlarında kauçuk tertemiz duruyor.

Daha öncesinde satın alındı fakat, bilgisayar ilk olarak 14 Ocak 2019 tarihinde çalıştırıldı.
Montaj işlemlerini kendim yaptım.
Bilgisayarımda çoğunlukla Cs Go oynandı. Tertemiz vaziyette duruyor.
Parçaları ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum.
Evimde bilgisayarı deneyip alabilirsiniz.
Kargo vs işlemler bu tip bir bilgisayar için olmaz.

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    1.JPG
    52,8 KB · Görüntüleme: 135
  • 2.JPG
    2.JPG
    57 KB · Görüntüleme: 133
  • 3.JPG
    3.JPG
    65,3 KB · Görüntüleme: 145
  • 4.JPG
    4.JPG
    49,5 KB · Görüntüleme: 118
  • 5.JPG
    5.JPG
    53,3 KB · Görüntüleme: 121
  • 6.JPG
    6.JPG
    61,8 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece kasa için istediğiniz fiyat nedir? Monitör ve ekipmanlara ihtiyacım yok.

Parça satışınız var mı? Varsa işlemci için fiyat verebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı