I7-9750H GTX1650 bir sisteme macOS kurulur mu?

Harici ekran kartına bağlı olduğu içim maalesef çalışmaz. Ekstra adaptör almak gerekiyor bunun için. Tip C portundan dönüştüren.
Her sistemde aynı olmayabiliyor. Benim sistemimde çalışıyor ve harici ekran kartımda var laptopumda.

Bu modelde çalışmıyor diye biliyorum. Ekran kartınız GTX mi yoksa 940MX ya da MX330 gibi serilerden ise onlarda çalışıyor.
Yani model bazında bakmadım hiç ama bazı modellerde çalışıyor. İkisi'de değil ekran kartı bu arada. 1 farklı sistemde'de çalışmıştı. Onun için çalışması gerek dedim %100 çalışır demedim :D

Yani model bazında bakmadım hiç ama bazı modellerde çalışıyor. İkisi'de değil ekran kartı bu arada. 1 farklı sistemde'de çalışmıştı. Onun için çalışması gerek dedim %100 çalışır demedim :D
İlginç. Dediğim gibi performans açısından direkt harici ekran kartına bağlı oluyor görüntü çıkışları GTX ve RTX serisinde. Bir nevi MUX switch gibi.

İlginç. Dediğim gibi performans açısından direkt harici ekran kartına bağlı oluyor görüntü çıkışları GTX ve RTX serisinde. Bir nevi MUX switch gibi.
İşte sistemden sisteme değişebiliyor :D Onun için öyle söyledim.

Geri
Yukarı