Satılık i7 extreme 5820k R9 295x2 Oyuncu Bilgisayarı

Trollse çok komik değilse çok yazık hocam.

Türkiye'nin ve dünyanin en iyi bilgisayarlarindan biri satişta.

Arkadaşlar türkiye'nin en iyi bilgisayarını satıyorum. Bazıları yok iyi değil der boş boş konuşmasın kimse bu bilgisayar en iyi donanimlara sahip geliştirlebilir de.
Donanimlari sayiyorum:

i7 extreme 5820k 12 çekirdekli işlemci
asus x99 deluxe anakart
kingston ddr4 2800mhz 32 gb ram
r9 295x2 ekran karti bu ekran karti dünyanin en hizlisi. İnanmayan araştirsin. Nvidia titan x'den bile daha iyi gelip gtx 980 filan demeyin sakin.
cougar özel alman mali 1000w gold psu
500gb ssd
3tb seagate hardisk
corsair h110 soğutma
corsair graphite 760t white limited edition kasa
samsung s24d590l eşi benzeri yok bu monitörün.
isteğe göre + 500 tl ye logitech g710+ orange limited edition mekanik klavye verilebilir.
dikkatinizi çekiyorum en iyi bilgisayar diyorum demeyin sakin şu oyunu oynamaz ben assasins creed syndicate'yi ekstra ayarlarda oynuyorum.
Vatandan toplayinca 16 bin ediyor.
Daha 3 yil garantisi var. Bazi ürünlerin ise 5 yil garantisi duruyor hala.
Ben 13.950 istiyorum.

Son fiyat.

Eki Görüntüle 137232 Eki Görüntüle 137233 Eki Görüntüle 137234

IMMORTAL SERİSİ | Phoenix Performans ve Oyun Bilgisayarları Bu sistem sizin bilgisayarınızın önünde ve technopat tarafından detaylı bir şekilde incelenmiştir fiyatı 6-7 bin bandına çekmeniz gerekiyor.

Her malın bir alıcısı çıkar ama fiyat abartılı olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakkal amcaların tanıtımları gibi olmuş. :D

@artapon Hocam iyi bulmuşsunuz. :) Sahibinden'de konu sahibi arkadaş Vatan'dan toplayınca 14.000 lira ediyor yazmış. Burda bizi kekliyor. 13950 liraya. :LOL:

Arkadaşın yazmama sebebi 2023'e kadar ceza almasından olabilir mi arkadaşlar? Böyle kişilere forumda yer yok! :yumruk::yumruk:

Geri
Yukarı