i7 işlemciye anakart önerisi

howth

Femtopat
Intel Core i7 işlemci ile kullanmayı düşünüyorum.
ASUS ROG STRIX GeForce GTX 1660 Super Gaming 6 GB 192bit GDDR6 PCI-e 3.0 ekran kartı (ROG-STRIX-GTX1660S-O6G-Gaming)

ASUS Dual NVIDIA RTX 2060 OC EVO 6 GB 192bit GDDR6 DX(12) PCI-e 3.0 ekran kartı (DUAL-RTX2060-O6G-EVO)

MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X 8 GB GDDR6 128bit NVIDIA.

Yüksek kalite ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyorum. Daha iyi önerileriniz varsa buyurun söyleyin, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 11th gen 11900k diye düşünüyorum, hala hangisi daha iyi olur araştırıyorum ama
Oyun için mi kullanacaksınız sistem mi? Eğer işlemciye bütçenizi çok ayırdıysanız birazını ekran kartına verip daya iyi kart alabilirsiniz.

Tüm kasa için 25-30 civarı elimden gelir.

Beğendiğini seçebilirsin.

Beğendiğini seçebilirsin.
Geçen biride bu şekilde kasa önerdi, bu işlerden pek anlamam ama kasanın parçalarını toplamak ayrı ayrı daha iyi değil mi yada bu şekilde almak mı daha iyi? Ve nvidia istiyorum açıkçası. Hala yardım etmek isterseniz çok memnun olurum ama elinizden gelen buysa canınız sağ olsun.

Geçen biride bu şekilde kasa önerdi, bu işlerden pek anlamam ama kasanın parçalarını toplamak ayrı ayrı daha iyi değil mi yada bu şekilde almak mı daha iyi? Ve nvidia istiyorum açıkçası. Hala yardım etmek isterseniz çok memnun olurum ama elinizden gelen buysa canınız sağ olsun.
Ekran kartı markası sizin tercihiniz. El ile toplamaya kalksanız ekran kartı kendi başına minimum 13 14k'ya gelicek zaten. Almışken artık yeni nesil ekran kartı almak daha iyi. DLSS 3, frame generation var 4000 serisinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı