i7 İşlemciye Hız Aşırtma Yapmak Sisteme Zarar Verir mi?

UYUKA

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim bilgisayarim 4, ekran kartı 8 GB RAM. i7 OC yaparsam bir şey olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle foruma hoş geldin :) Türkçe Kuralları'nı boş bir vaktinde gözden geçirmeni tavsiye ederek soruna geçelim; öncelikle kullandığın sistem hakkında hiçbir bilgi vermemişsin. 4GB bellek kapasitesine sahip GPU hiçbir anlam ifade etmiyor, hiçbir bilgi vermiyor. Aynı şekilde I7 işlemci de hiçbir anlam ifade etmiyor.

Lütfen model numaralarını güzelce belirt. Belirtemiyorsan da bu raporu paylaş biz bakalım; AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi - Technopat Sosyal

Öncelikle foruma hoş geldin :) Türkçe Kuralları'nı boş bir vaktinde gözden geçirmeni tavsiye ederek soruna geçelim; öncelikle kullandığın sistem hakkında hiçbir bilgi vermemişsin. 4GB bellek kapasitesine sahip GPU hiçbir anlam ifade etmiyor, hiçbir bilgi vermiyor. Aynı şekilde I7 işlemci de hiçbir anlam ifade etmiyor.

Lütfen model numaralarını güzelce belirt. Belirtemiyorsan da bu raporu paylaş biz bakalım; AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi - Technopat Sosyal
[/QUOTE

content://com.generalmobile.app.gmfilemanager.provider/external_files/Report.htm abi dedigini yaptim bi gozden gecir ve geri doner misin teşekkürler
content://com.generalmobile.app.gmfilemanager.provider/external_files/Report.htm
Merhaba uzun olarak yaptım.Tavsiyeni bekliyorum.

content://com.generalmobile.app.gmfilemanager.provider/external_files/Report.htm
Merhaba uzun olarak yaptım.Tavsiyeni bekliyorum.

Report.htm
Bu linkten ulasabilirsiniz.Bakarsimiziniz.

Son düzenleme:
Biz o verdiğiniz linke tıklayamıyoruz. Telefonun içindeki dosyayı direk link veremezsiniz. Telefonunuza mı girelim 😄😄😄😄
Tamam yaptim bu linkten indirip ulasabilirsin.
Local hedef belirtmişsin, ulaşabileceğim bir bağlantı yollar mısın?
Tamam yaptim bu linkten indirip ulasabilirsin.

Cevabınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı