i7 sistem oyunlarda kasıyor

Selamlar dediklerinize dikkat ederek GPU Z diye bir program indirdim sanırım bir ekran kartı daha var NVIDIA GeForce 940MX diye. Birazcık internetten araştırdım ve benim için iyi bir ekran kartı bunu aktif edebilir miyim yoksa kendiliğinden var mı?

1626955141488.png

Selamlar dediklerinize dikkat ederek GPU Z diye bir program indirdim sanırım bir ekran kartı daha var NVIDIA GeForce 940MX diye. Birazcık internetten araştırdım ve benim için iyi bir ekran kartı bunu aktif edebilir miyim yoksa kendiliğinden var mı?

Eki Görüntüle 1115105

Sanırım 2 ekran kartı olan cihazlarda bazen uygulamalar daha güçlü olsa bile varsayılan olan güçsüz ekran kartını kullanabiliyorlar. İnternetten araştırırsanız bu ekran kartını uygulamalarda nasıl kulanabileceğinizi görürsünüz.

@prex mesajıma gülme sebebin ne dostum? Arkadaşın laptop kullandığını farketmedim ve doğal olarak Intel HD grafik birimini kullandığı için dahili grafik birimi diye düşündüm, doğru da düşündüm. Dizüstü yazısını farketmediğim için konuda herhangi bir fikrin bile olmamasına rağmen gülme emojisi atmana hayran kaldım. 🤣🤣

Geri
Yukarı