i9 10850K sistem PUBG'de kasıyor

Yine de teşekkürler ama hala sorun çözülmedi neden dersen YouTuber'lar her oyunda yaşamıyor ben hemen hemen her oyunda yaşıyorum.

Emülatör de PUBG Mobile optimizasyon çok kötü. Eğer sadece PUBG Mobile oynayacaksın PrimeOS kurabilirsin. PUBG Mobile için öneriyorlar ama ben de bilmiyorum.

Hocam PUBG Mobile her PC de kasıyor ama birkaç ayar yapıyorlar en aza indiriyorlar onu.
YouTube yazın PUBG Mobile ayarları diye

Hocam PUBG Mobile her PC de kasıyor ama birkaç ayar yapıyorlar en aza indiriyorlar onu.
YouTube yazın PUBG Mobile ayarları diye.
8 aydır denemediğim ayar kalmadı artık durumun ayar ile değil bı dananım ile alakalı olduğunu kabullenmeye başladım çünkü işlemci 3.6olmasina rağmen hız 4.70,80 civarı calisiyor etkisi varmı yokmu onu bilmiyorum işte
Emülatör de PUBG Mobile optimizasyon çok kötü. Eğer sadece PUBG Mobile oynayacaksın PrimeOS kurabilirsin. PUBG Mobile için öneriyorlar ama ben de bilmiyorum.
Bunu deniycem inşallah yapabilirim

8 aydır denemediğim ayar kalmadı artık durumun ayar ile değil bir dananım ile alakalı olduğunu kabullenmeye başladım çünkü işlemci 3.6olmasina rağmen hız 4.70, 80 civarı calisiyor etkisi var mı yok mu onu bilmiyorum işte.

Bunu deneyeceğim inşallah yapabilirim.

Donanımla ilgili bir sıkıntı yoktur hocam oyun sorunlu.
8 aydır denemediğim ayar kalmadı artık durumun ayar ile değil bir dananım ile alakalı olduğunu kabullenmeye başladım çünkü işlemci 3.6olmasina rağmen hız 4.70, 80 civarı calisiyor etkisi var mı yok mu onu bilmiyorum işte.

Bunu deneyeceğim inşallah yapabilirim.

Hocam bende kasmıyor R5 3600 sistemim var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı