i9-10850K'nin grafik birimi ekran kartı alana kadar idare eder mi?

Yiğit Efe55

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese tekrardan. Birkaç konu daha açmıştım ekran kartı stokları ile alakalı. Elimde normal şartlarda 3070'li sistem toplayacak bütçe var, gereksiz para vermek veya daha zayıf bir sistem almak istemiyorum. Stoklar düzelinceye kadar i9-10850K işlemcinin UHD dahili ekran kartıyla dayanılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal şartlarda idare etmesine eder de ne amaçla kullanacağınız önemli. Oyun oynayacaksanız beklentilerinizi muntazam tutmanızı öneririm.

Son düzenleme:
Merhaba herkese tekrardan. Birkaç konu daha açmıştım ekran kartı stokları ile alakalı. Elimde normal şartlarda 3070'li sistem toplayacak bütçe var, gereksiz para vermek veya daha zayıf bir sistem almak istemiyorum. Stoklar düzelinceye kadar i9-10850K işlemcinin UHD dahili ekran kartıyla dayanılabilir mi?
Intel UHD Graphics ile Valorant, CS:GO gibi düşük sistem olan oyunlar oynanabilir.

İdare eder fakat bir yere kadar.

Intel UHD Graphics ile Valorant, CS:GO gibi düşük sistem olan oyunlar oynanabilir.

Oyun oynarken valoranta bile yetmez AMD APU'su değil bu performansı az GTX 750 Ti alsanız daha iyi olur.

Bir sürü APU kullandım deneyimliyim biraz bu konuda, bir süre APU kullanacaksanız (Fiyatlar bir süre düşmeyecek gibi) orta kullanımlı APU olarak kesinlikle R3 3400G öneririm. Kullandım epey uzun süre, LoL'de en yüksek grafik 1080P'de rahat 100 FPS alıyordum, ETS 2 orta-yüksekde 70 FPS stabil. Intel'in en kaliteli APU'ları genelde AMD'nin orta segment apularından daha düşük oyun performansı veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı