Ryzen 3400G ekran kartı alana kadar 2-3 ay idare eder mi?

Arkadaşı dediği tamamen doğru. RAM tek kanalken 100 civarı FPS alıyordum LoL'de. Çift kanal olunca 190-200'e çıktı FPS.

Evet videolardan izlediğim kadarıyla öyle zaten aklımda çift kanal vardı xxpgnin 8 GB 3000MHz'lik RAM'lerini kullanarak.
İdare eder diye düşünüyorum. Yalnız işlemciyi 3400G yerine 4350G falan alırsanız bence daha iyi olur.

Ek olarak çift kanal RAM kullanın. Tek kanal RAM ile APU sistem oyunlarda neredeyse yarı yarıya az FPS verir.

Peki PSU'lu bir kasa önerebilir misiniz? Corsair Spec 5 gibi aslında çok iyiydi fiyatı fakat en son 1 ay önce bakmıştım fakat şu an değer mi Spec 5 için bilmiyorum.

Peki PSU'lu bir kasa önerebilir misiniz? Corsair Spec 5 gibi aslında çok iyiydi fiyatı fakat en son 1 ay önce bakmıştım fakat şu an değer mi Spec 5 için bilmiyorum.
Bence şu PSU alınabilir. Kalan 400-450TL ile de mesh panelli 3-4 fanlı iyi bir kasa alınabilir. Spec 5 modelden daha iyi olur gibi geliyor.

2-3 ay sonra ekran kartı alacaksanız, bence 10100 veya 10400 alıp CS:GO, Valorant gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Ekran kartı alırken daha fazla seçeneğiniz olur.

Kasamı ve parçalarını satıyorum. Aşağıya link bıraktım. Sistem henüz 2 haftalık. İhtiyaçtan ötürü satıyorum. Size uygun parça bulabileceğinize eminim.

İçinde UHD 630 Graphics var. CS:GO, LoL, Valorant gibi oyunları akıcı oynatır. Ekran kartı şart. Eğer uzun süre GPU alınmayacaksa 3400G çok daha mantıklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
50FPS baya akıcı.

Geri
Yukarı