i9 10900K sistemde Bluetooth alıcısı var mı?

Arkadaşınız biraz bilgisizce davranıp o işlemciyi almış, ben Ryzen 5 3600+ 1660 Super ikilisi ile 165FPS sabit alıyorum en yüksek ayarlarda, 165 olmasının nedeni de monitörümün tazeleme hızıyla aynı olsun diye yoksa 200'ü çok rahat geçiyor.

10700K+2060S bir sistem kurabilirdi arkadaşınız, zaten aralarında oyun performansı olarak çok az fark var hatta aynı FPS'leri bile gördüğü oluyor.

Bu arada o soğutucu 10900K'yı düzgün soğutamaz haberiniz olsun.

Arkadaşınız biraz bilgisizce davranıp o işlemciyi almış, ben Ryzen 5 3600+ 1660 Super ikilisi ile 165FPS sabit alıyorum en yüksek ayarlarda, 165 olmasının nedeni de monitörümün tazeleme hızıyla aynı olsun diye yoksa 200'ü çok rahat geçiyor.
Dostum 7-8 bin lirayla o fpslerin alınabildiğini ben de biliyorum arkadaş montaj işiyle vesaire de uğraşıyor bütçesinin hepsini kullanmakta ısrarlı.

Dostum 7-8 bin lirayla o fpslerin alınabildiğini ben de biliyorum arkadaş montaj işiyle vesaire de uğraşıyor bütçesinin hepsini kullanmakta ısrarlı.
Hocam o işlemciyi Aerocool Cylon 4 soğutamaz, iyi bir 240mm'lik soğutucu veya üstünü öneririm. Önerdiğim modelin 280mm'lik olanı da var, fiyatları neredeyse aynı.

Geri
Yukarı