i9-10980HK, 135W Güç Tüketim Limiti ile Gelebilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
i9-10980HK, 135W Güç Tüketim Limiti ile Gelebilir
Intel-i9-10980HK.jpg

Intel’in yeni mobil işlemcileri yüksek saat hızlarıyla gelse de bu değerleri görmek için ciddi bir soğutma potansiyeli gerekiyor. Amiral gemisi model ise 135 Watt’a kadar ulaşabiliyor. Intel, yakın zaman önce ...

Devamı: i9-10980HK, 135W Güç Tüketim Limiti ile Gelebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ryzen 4000 serisi mobil CPU testleri internete düşmeye başladı. 9. nesil Intel mobil işlemcileri ile benzer performans sergiliyorlar. Beklediğim gibi çıkmadılar. Fiyat performans olarak tercih edilecektir. Zira ASUS ve MSI en üst düzey laptoplarda 10. nesil Intel kullanacaklar. Ayıp olmasın diye de bir laptop içinde Ryzen 4000 kullanacaklar.

Ryzen 4000 serisi mobil CPU testleri internete düşmeye başladı. 9. nesil Intel mobil işlemcileri ile benzer performans sergiliyorlar. Beklediğim gibi çıkmadılar. Fiyat performans olarak tercih edilecektir. Zira ASUS ve MSI en üst düzey laptoplarda 10. nesil Intel kullanacaklar. Ayıp olmasın diye de bir laptop içinde Ryzen 4000 kullanacaklar.
Siz testleri intel.com'dan baktınız anladığım kadarıyla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı