i9 14900KF - Palit RTX 4090 sistem nasıldır?

Hasoor

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam, yeni bir sistem almayı düşünüyorum. Bu sistemi ne yapacaksın uzaya mı çıkacaksın diyenler olacaktır, siz ne yapacağımı boş verin. Sistemin ekran görüntüsünü bırakıyorum. Benim için asıl önemli olan ekran kartı hakkında ki yorumlar. Palit nasıl bir markadır, soğutması vs. herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Bu sistem için fikir ve önerileriniz nelerdir? Sistem konusunda çok detaylı bilgili birisi sayılmam, genel olarak bilgi sahibiyimdir sadece.

resim_2024-03-10_151309605.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamerock üst düzey serilerden biri palit markasıda güvenilirdir sorun yaşamazsınız yalnız HDD bu kadar üst düzey sistemde olmamalı bence tabii iş için gerekli ise bilemem.

Arkadaşlar herkese selam, yeni bir sistem almayı düşünüyorum. Bu sistemi ne yapacaksın uzaya mı çıkacaksın diyenler olacaktır, siz ne yapacağımı boş verin. Sistemin ekran görüntüsünü bırakıyorum. Benim için asıl önemli olan ekran kartı hakkında ki yorumlar. Palit nasıl bir markadır, soğutması vs. herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Bu sistem için fikir ve önerileriniz nelerdir? Sistem konusunda çok detaylı bilgili birisi sayılmam, genel olarak bilgi sahibiyimdir sadece.

Eki Görüntüle 2137571
Hocam ben onu bunu bilmem de o ramleri ne yapacaksınız sksmsmsms...
Sormayın demişsinizde dayanamadım.

Bütçe gibi bir sınırlamam yoktu, bu kasayı değil ama alacağım kasayı aldım teşekkür ederim cevaplar için.

Geri
Yukarı