i9-9900 KF & INNO 3D RTX 3070 Ichill X4 sistem ikinci el ne kadar eder?

Evet,bir yanım da sizin gibi söylediği için frenliyorum kendimi,elimdekine şükrediyorum :)

Şükretmek değil aslında sizinki. Sahip olduğunuz sistem forumun %90 hayalini kurduğu bir sistem. Daha fazlasını istemek kaderle ters düşmenize neden olabilir.

Şükretmek değil aslında sizinki. Sahip olduğunuz sistem forumun %90 hayalini kurduğu bir sistem. Daha fazlasını istemek kaderle ters düşmenize neden olabilir.
Bu sistem benim hayatımda topladığım ilk sistem,belki de çok ender kullanıyor olmam kıyamayışımdan kaynaklanıyor :) Bir yandan bu kadar kullanmıyorken diğer yandan da sürekli bir güzelleştirme çabası içindeyim,geçen sene ilk aldığımda kasa cooler master mastercase pro 5,ekran kartı ise Asus Dual RTX 2080s ti. Önce ekran kartını Rog Strix 2080s yaptım,ardından ledleri ekledim,ardından WD ssd yi taktım en sonda da kasayı değiştirdim :) ama ilk aldığımın üzerine bunca değişiklik ve masrafı hardcore kullanmak için mi yaptım? Hayır sadece seyrediyorum desem yeridir :) Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah, daha ala ları sizin olsun,teşekkür ederim güzel fikir ve yönlendirmeleriniz için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı