i9 9900K için mağaza tavsiyesi

darkkaos91

Kilopat
i9 9900K TR garantili sıfır (kutusu ile birlikte) bazıları kutusuz gönderiyor kutulu gelmesi benim için önemli, hangi siteden güvenle ve siteler arası uygun fiyatla satın alabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Hiç görmedim duymadım kutusuz gönderen ama siz araştırmışsınız anladığım kadarıyla en iyisi vatan vs yerlerden görerek almak olacaktır nanokatalogda 700 lira daha uygun ama oda baya bekletiyor

Ben kendi adıma o işlemçiye o parayı vereceksem asla siteden almam, işimi riske etmem. Kaybolacağından yada zarar göreceğinden değil faturayı unutsalar uğraş dur. :)

Internetten alışveriş konusunda inventustan başka bir site tavsiye etmiyorum dostum. Ayrıca telefon ile destek aldığında bayağı yardımcı oluyorlar. Aklındaki soruları desteğe sorabilirsin.

Ben kendi adıma o işlemçiye o parayı vereceksem asla siteden almam, işimi riske etmem. Kaybolacağından yada zarar göreceğinden değil faturayı unutsalar uğraş dur. :)
Gönderici ve kargo şirketi sorumlu bundan zaten bi şekilde alır işlemcisini o kadar para ödemiş sonuçta o kadar ben yaklasık 3-4 senedir hemen hemen herşeyimi internetten alıyorum böyle bi durumla karşılaşmadım daha.

Gönderici ve kargo şirketi sorumlu bundan zaten bi şekilde alır işlemcisini o kadar para ödemiş sonuçta o kadar ben yaklasık 3-4 senedir hemen hemen herşeyimi internetten alıyorum böyle bi durumla karşılaşmadım daha.
Biliyorum haklısın ama nedense ben konu işlemci olunca bizzat kendim alıyorum. Ne fark ediyor hiçbirşey ama dedimya ben kendi adıma yazdım ben böyleyim işte. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı