i9 9900K ve RTX 3070 1080P performası nasıl?

Yapılan testlere inanacaksınız. YouTube'da bir sürü test videosu var.

Evet oyun tarafında güclü ama RTX 3070 ile test edildiğinde ben çok düşuk FPS'lere rastladım ve hicbirine inanamadim 500 FPS gosteren video var 200 FPS gosteren video var bu MSI afterborn gibi bir şeyden mi kaynakli adamlar cok dusuk FPS aliyorlar R5 5600X ve RTX 3070'de hem de en dusuk ayarlarda Fortnite için.

Evet oyun tarafında güclü ama RTX 3070 ile test edildiğinde ben çok düşuk FPS'lere rastladım ve hicbirine inanamadim 500 FPS gosteren video var 200 FPS gosteren video var bu MSI afterborn gibi bir şeyden mi kaynakli adamlar cok dusuk FPS aliyorlar R5 5600X ve RTX 3070'de hem de en dusuk ayarlarda Fortnite için.

O özelliklerde en düşük ayarda 1080P'de Fortnite gibi bir oyunda 200 almaları biraz garip değil mi hocam? Bence onların farklı bir sorunu olabilir.

Zamanında AMD Intel'i oyun performansında geçmemişti ve en mantıklı High-end oyun CPU'su 9900K idi. Yayıncılar bu yüzden onu kullanıyordu.

Şu an R5 5600X almak çok daha mantıklı olur. Fiyatı da gayet makul. Bu sitede anakart ile birlikte satılıyor, 5600X seçtiğinizde 5200 liraya falan geliyor.

Şey yurtdışından alacağım çok daha ucuza sağ ol.
O özelliklerde en düşük ayarda 1080P'de Fortnite gibi bir oyunda 200 almaları biraz garip değil mi hocam? Bence onların farklı bir sorunu olabilir.

Evet hocam bazı videolar 500, 600 diyor bazıları 300 falan çok garip.

Hocam 5600X performansı daha iyi işte, benchmark videolarında da görebilirsiniz bunları.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videolarda kullanım değerleri yok ama FPS değerleri var, bence yeterli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu da 10900K karşılaştırması.

Geri
Yukarı