i9 9900KF ve GTX 1660S sistemde Metin 2 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Vainqueur

Centipat
Merhabalar, ağırlıklı olarak Metin 2 oynadığım için işlemci ve RAM'i yüksek tuttuğum bir sistem topladım fakat Metin 2'de kalabalık yerlerde 30 FPS'e kadar düşüyor oyun. Çoğu şeyi denedim bir çözüm bulamadım, bilen varsa yardımcı olabilir mi? Daha düşük sistemdeki arkadaşlarım sorunsuz oynamakta. Sistemim aşağıdaki gibidir:
i9 9900KF işlemci.
ASUS TUF Z390 PRO GAMING anakart.
G.Skill Trident Z Neo 32 GB (2x16) 3600MHz CL16 RAM.
ASUS ROG STRIX GTX 1660 Super Gaming O.C.
Corsair VS550 550W 80+ PSU.
Acer KG241QPBIIp 144Hz 1ms.

Şu an malesef oynayamıyorum, sadece test amaçlı MarkMt2 falan kalabalık serverlara giriyorum. Sorunu düzeltebilsem oynayacağım ama yok... Böyle bir sistemde nasıl 30 FPS'e kadar düşer aklım almıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
i7 8700 ve GTX 1080 Ti'lı sistemi olupta rahatça oynayanlar mevcut. Yok mu yardımcı olabilecek biri, ekran kartı ve monitör darboğazı mı var acaba çözemiyorum...
Yardımcı olabilecek yok mu arkadaşlar gerçekten?

Son düzenleme:
Eski bir bilgisayardan kasıt ne? En son hangi parçalara optimize olduğunu nerden bileceğiz. Benim merak ettiğim Gddr6 olması sorun olabilir mi yeni teknoloji olduğu için bir de 550w psu yetersiz mi kalıyor sisteme?

Eski bir bilgisayardan kasıt ne? En son hangi parçalara optimize olduğunu nerden bileceğiz. Benim merak ettiğim Gddr6 olması sorun olabilir mi yeni teknoloji olduğu için bir de 550w psu yetersiz mi kalıyor sisteme?
Yani oyunun popüler olduğu zamanki donanımlar. PSU yetersiz kalsaydı yük altında ani kapanma, kilitlenme gibi sorunlar olurdu.

Geri
Yukarı