i9 ve 1080 Ti Sistem Toplama

Eki Görüntüle 262254
Uygun bir sıvı soğutma bulamadım. Böyle bir şey çıkıyor. Bana sorarsan tamamen gereksiz. 8.nesil toplayın derim.
Dostum yukarıdaki arkadaşın bana yazdığı şeyden dolayı ben i9'dan vazgeçtim. İ7 8700K ve 1080 Ti olan bir sistem yapabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buraya geliş amacım da o zaten bütçem en fazla 13 olabilir ve PC oyun bazlı ve yayın yapma amaçlı olacak.

@İ9Pro yargısız infaz gibi oldu. Lakin isminiz İ9Pro olup ilk konunuz böyle bir konu olunca insanın pek inanası gelmiyor. Bütçenizi belirtin.
Bu arada dedikleriniz bana mantıklı geldi ve i7 8700k güzel bir işlemci i9'a göre.

Yanlış anlamışım. :) Bende i7 7800X topla dediniz sanmıştım. Şuan Vatanda 1800TL bekleyin bence biraz.

Yanlış anlamışım. :) Bende i7 7800X topla dediniz sanmıştım. Şuan Vatanda 1800TL bekleyin bence biraz.
Ya ben aslında her şeyi tamamladım sayılır ama tek eksik anakart. Bu işlemci için nasıl bir anakart seçmeliyim hala bulamadım.

Arkadaşların da dediği gibi i9 mantıksız olur, i7 yeterli. Ben vatandan bilgisayar aldım pek sıkıntı çıkmadı.

Arkadaşların da dediği gibi i9 mantıksız olur, i7 yeterli. Ben vatandan bilgisayar aldım pek sıkıntı çıkmadı.
i7 8700K alacağım kesinleşti. Ama vatandan mı alırım başka yerden mi bilemiyorum. Memnun musun sen oradan ve hangi şubeden topladın?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı