Steam İade onaylanma süresi ve Steam cüzdanına gelme süresi ne kadar?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Ben mesela satın aldığım bir oyunu iade ettim. Oyun iade ettiğimde iadenin onaylanması kaç saat içinde olur? İade onaylandıktan sonra para 24 saat içinde mi yoksa 81 saat içinde mi geliyor Steam cüzdanına? 24 saatten fazla ise iade etmeyeceğim aldığım oyunu.

Değişiyor bazen 10 saatte bazen 3 günde.

Ben mesela satın aldığım bir oyunu iade ettim. Oyun iade ettiğimde iadenin onaylanması kaç saat içinde olur? İade onaylandıktan sonra para 24 saat içinde mi yoksa 81 saat içinde mi geliyor Steam cüzdanına? 24 saatten fazla ise iade etmeyeceğim aldığım oyunu.
Eğer ki Steam cüzdanına iade edersen 24 saat. Banka kartına edersen 7 gün içerisinde.

O eğer steam cuzdani veya kredi kartı hangisiyle yaptinna bağli eger steam cuzdandan yapsiysan daha hizli gelir kredir karti en fazla 1 hafta icinde gelie

1688746719970.png

O eğer Steam cuzdani veya kredi kartı hangisiyle yaptinna bağli eger Steam cuzdandan yapsiysan daha hizli gelir kredir karti en fazla 1 hafta icinde gelie

7 gün içinde kullanılabilir olacaktır yazıyor bana gelen mailde.

O eğer Steam cuzdani veya kredi kartı hangisiyle yaptinna bağli eger Steam cuzdandan yapsiysan daha hizli gelir kredir karti en fazla 1 hafta icinde gelie

1688746836438.png

Burada da 24 saat içinde erişilebilir yazıyor. Kafam karıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı