iATKOS Kurulum Sorunu

sidarplt

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

iATKOS ile ilgili Technopat videolarını izleyip kurulum için usb belleğimi hazırlayıp iATKOS ML2 'yi kurmuştum. Kurulum başarılı olmuştu. Boot ve kurulumun sonuna kadar sıkıntı yok yani. Kurulum bitince yeniden başlattım doğal olarak, OSX in yöngergesiyle. Açılış kurulum kadar başarılı olmadı :). Klavye türünü seçmek için can atarken karşıma piksellerin dansına benzeyen, ekrankartı yanmış efekti geldi. Şaka bir yana öylece kaldım ve hevesim kursağımda kaldı. Tekrar Ubuntu / Windows 7 multiboot serüvenime döndüm. Ancak ısrarla deniyorum. S3 'ü denedim, L2 'yi denedim. S3 'te bootloader gelmedi, L2 'de ise bootlader geldi fakat kurulum için usb diskimi seçtiğim zaman belli bir süre sonra reboot ediyor. Hatta verbose modda açtım son yazan satırlar şöyle;

Kod:
No DSDT found, using 0 as uid value.
efi_inject_get_devprop_string NULL trying stringdata
Loaded HFS+ file: [Extra/smbios.plist] 574 bytes from 42535d0.
Patched DMI Table

- - - - - - -
HWinfo32 ile aldığım sistemimin bilgisi ekte mevcut.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Henüz başaramasamda buradan @Recep Baltaş 'a da selam. :)

Dosya Ekleri

• system_info.txt
    102,7 KB · Görüntüleme: 595
Haklısınız, bugün gördüm Mavericks RAW imajıyla ilgili konuyu. İndirip deneyeceğim. Belki başarılı kurulum konusu olur :) Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı