iAtkos L2 DMG Dosyasını DVD'ye Yazdırma - Transmac ile

Mert

Megapat
Makaleler
9
Selamlar arkadaşlar. iAtkos L2 dağıtımını nasıl DVD'ye yazdıracağınızı göstereceğim. Eğer RAM'iniz 1 GB ise Mavericks'i unutun :) Mountain Lion da kuramazsınız. Çare Lion :)

NOT: DVD'ye yazma rehberi, Mountain Lion, Mavericks, Snow Leopard, hepsiyle uyumludur. Sonuçta metodlar aynı :)

İlk adım: İndirmek.

Official iATKOS Website - Home Page adresine girelim.

YFjwp3O.jpg

2.Adım: L2 dağıtımını indirmek.

iAtkos.me sitesine girdikten sonra, üstteki sekmelerden iAtkos Releases'e basalım ve iAtkos L2'yi seçelim. Bizi foruma yönlendirecek. Oradan da Download iAtkos L2'ye basalım ve kickass.to sitesinden P2P ağı üzerinden indirelim. (uTorrent şart :))

yDEk2wV.jpg

33l4mJv.jpg

3.Adım: İnen dosyayı DVD'ye yazdıralım.

Dosyamız indi :) Şimdi isterseniz DVD'ye yazdıralım. Ama öncelikle Transmac yazılımı şart. Onu da BU LİNKE BASARAK indirelim, kuralım. Daha sonra, inen DMG dosyasına çift tıklatıp, Transmac'in görmesini sağlayalım. Transmac'te görülen kalıba sağ tık basıp, Burn to CD/DVD'ye basıp, OK diyip işlemimizi sonlandıralım.

SpIKyd6.jpg

iklWrCW.jpg

W3EOn2X.jpg

Elim neden Cancel'a gitmiş anlamadım :)

Bundan sonra, kuruluma geçebiliriz. Siz DVD'yi hazırlarken, ben de ECS G31T-M7 üzerinden iAtkos L2 kurma rehberini hazırlayayım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı