iAtkos ML2 Açılışta Boot Etmiyor

woodrow

Hectopat

Direk Boot etmeye çalıştığım zaman baştaki resimdeki durum meydana geliyor.

Güvenli modda çalıştırdığım da ise 2. resimdeki hatayı alıyorum. BİOS ayarlarını da yaptım. Sıkıntı nerede bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar.

Bende aynı sorunu yaşıyordum. BİOS ayarlarına gir varsayılan olan IDE ayarını AHCI yapın. Ayrıca sistem özelliklerini belirtin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci3. Nesil Intel® Core™ i5-3210M işlemci ile Intel® Turbo Hızlandırma Teknolojisi 2.0 / Saat hızı : 2.50 / 3.10 Turbo GHz / 3. seviye önbellek : 3 MB
İşletim SistemiOrijinal Windows® 7 Home Basic 64-bit (önceden yüklenmiş, Toshiba-HDD kurtarma)Türkçe/İngilizce
Sistem Hafızası8,192 (4,096 + 4,096) | Maksimum genişleme : 16,384 MB | Teknoloji : DDR3 RAM (1,600 MHz)
Sabit Disk750 GB
Optik SürücüDVD Super Multi (Çift Katmanlı) sürücüsü // Uyumluluk : CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-R(DL), DVD-RW, DVD+R, DVD+R(DL), DVD+RW, DVD-RAM Maksimum hız : Okuma: 24x CD-ROM, 8x DVD-ROM/ Yazma: 24x CD-R, 4x CD-RW, 10x HS CD-RW, 24x US CD-RW, 8x DVD-R, 6x DVD-R (Çift Katmanlı), 6x DVD-RW, 8x DVD+R, 6x DVD+R (Çift Katmanlı), 8x DVD+RW, 5x DVD-RAM
Ekran15.6" | LED geri aydınlatmalı Toshiba TruBrite® WXGA TFT Yüksek parlaklıkta ekran
Ekran KartıAMD Radeon™ HD 7610M Graphics / Bellek kapasitesi : 1,024 MB ayrılmış VRAM / HyperMemory™ teknolojisi ile sistem belleği kullanılarak video belleği genişletilebilir: Yüklü 8 GB sistem belleği ile en fazla 4,847 MB a kadar yükselebilir (önceden yüklenmiş 64 bit işletim sistemiyle birlikte) / Bellek türü : DDR3 Video RAM / Bağlı veri yolu : PCI Express®
Dahili Ekran Çözünürlüğü1.366 x 768
Harici Ekran ÇözünürlüğüMaksimum çözünürlük : 2.048 x 1.536, Maksimum yenileme hızı : 100 Hz, Maksimum yenileme hızında titreşimsiz çözünürlük : 1.600 x 1.200
Arabirimler1 x DC girişi, 1 x harici monitör, 1 x RJ-45, 1 x harici mikrofon, 1 x kulaklık (stereo,) 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1.0 MP HD Web Kamera (1,280 x 800) ve entegre dahili mikrofon, 1 x 1080p sinyal biçimini destekleyen HDMI, 1 x Çoklu Kart Okuyucu, (C855)
Genişleme2 x memory yuvaları
Kablosuz İletişimAğ Desteği : 802.11b/g/n, Kablosuz Teknoloji : Bluetooth® 4.0
Kablolu İletişimEthernet LAN 10BASE-T/100BASE-TX
Dahili Ses SistemiDesteklenen ses biçimi : 24-bit stereo, Hoparlörler : Toshiba Bass Özelliği Geliştirilmiş Ses Sistemi ve dahili stereo hoparlörler
Klavye102 tuş, Windows tuşları. İlave özellikler : Standart sayısal tuş takımı
İşaret AygıtıÇoklu Dokunmatik Kontrole Sahip Touch Pad
BataryaTeknoloji : Lithium-ion, Maksimum ömür :En fazla 4s30dk (Mobile Mark™ 2007)
Güç Kaynağı TürüDünya genelinde kullanım için otomatik algılamalı AC adaptör (100/240 V)
Fiziksel BoyutlarAğırlık : 2,30 kg | G x U x Y : 380.0 x 242.0 x 33.52 mm
Garanti2 Yıl Garanti
Ürünle Gelen AksesuarAC adaptör
Kurulu YazılımlarSkype , Windows Live Temel Parçalar , Toshiba Video Player , Bu bilgisayarda, Microsoft ® Word ve Excel in reklam içeren ve sınırlı işlevlere sahip olan sürümleri bulunur. Microsoft ® Office 2010 u satın alarak bilgisayara önceden yüklenmiş olan tam özellikli paketi etkinleştirin , Nero KwikMedia , Nero BackItUp & Burn Autobackup , Toshiba Eco Utility ™ , Toshiba PC Health Monitor , Toshiba TEMPRO (en son Toshiba yazılım güncellemeleri için dizüstü bilgisayarınızı kontrol eder) , Toshiba Web Kamera Uygulaması , Toshiba Recovery Media Creator , WildTangent Oyun Konsolu , Toshiba Disc Creator (C/L855)
Toshiba Easy MediaHDMI çıkışı , Entegre 1 MP HD Web Kamera & Mikrofon , USB 3.0 , Bluetooth® 4.0 , Fonksiyonel Touch Pad (C855)
Güvenlik ÖzellikleriKullanıcı parolası , Kensington Kablo Kilidi yuvası , Gözetmen parolası , İstek üzerine HDD parolası
Farklı ÖzelliklerENERGY STAR 5.0 etiketli bilgisayar , Artırılmış Intel® SpeedStep® Teknolojisi , HD Ses desteği , SM BIOS uyumlu

Sistem özellikleri budur.

Hayır en en başından boot etmiyor. iAtkos un boot menüsünden usb belleği seçiyorum, yukarıya yüklediğim resimlerdeki durumlar meydana geliyor. iAtkos u -v -x şeklinde güvenli modda çalıştırdığımda da 2. resimdeki sorunu alıyorum. Bu arada AHCI seçili.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı