iAtkos ML2 AppStore giriş sorunu

obscuremusic

Hectopat
Daha fazla  
Başaralı bir ml2 kurulumu gerçekleştirdim. Ekran kartı ethernet dahil herşey çalışıyor. Usb wifi asaptör ile internete bağlanıyorum. Appstore a girip id ve şifremi yazıyorum hiçbir türlü giriş yapmıyor yanlışta demiyor giriş yap butonuna tıklıyorum çark dönüyor giriş yap butonu tekrar basılabilir duruma geliyor. ID ve şifre doğru. Daha öncede"Aygıtınız veya bilgisayarınız doğrulanamadı. Yardım için destek bölümü ile temasa geçin." Bu sorunu ethernet kartımı kurarak ve preference dosyası içinden recep baltaşın söylediği bir dosyayı silerek aştım. Şimdi de giriş yapa tıkladığımda hiçbirşey olmuyor. Ethernet kartım doğru şekilde kurulu ama ethernet kablosuyla değil usb wifi ile bağlanıyorum. İclouda sorunsuz giriyorum. Tek sorun appstore yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ediyorum.

pic-20141018-174052.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önceden mavericks kuruluydu yosamite indirmek için kurmuştum aynı sorunu maverickste yaşadığım için mountion lion kurup unibeast ile yosamite kurmaktı amacım ama aynı sorun mountain lion'dada karşıma çıktı. Defalarca yeni kimlikte yaratmayı denedim. Ethernet kablosu ile bağlanırsam sorun çözülecekmiş gibi geliyor ama modem alt katta olduğu için biraz güçlük yaşıyorum. O yüzden wifi usb ile bağlanabilecek şekilde çözebilirsem güzel olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı