iAtkos ML2 Kurulum Sonrası Sorunlarım

Komut girmekten niye korkuyorsunuz ki makineniz patlamaz havaya uçmazsınız.. Videoyu seğrettiysen adam -x yaptı bak patlamadı uçmadı. sende -v yaparsın olmadı busratio yazarsın, oda olmadı npci=0x2000 yazarsın, bunlar sana ve makinene zarar vermez ama makinenin ne ile bağdaştığını bulman için faydalıdır..

Komut girmekten niye korkuyorsunuz ki makineniz patlamaz havaya uçmazsınız.. Videoyu seğrettiysen adam -x yaptı bak patlamadı uçmadı. sende -v yaparsın olmadı busratio yazarsın, oda olmadı npci=0x2000 yazarsın, bunlar sana ve makinene zarar vermez ama makinenin ne ile bağdaştığını bulman için faydalıdır..
Yok korkmuyorum ki iatkos'da öyle girebiliyordum ancak sistem. Recep Baltaş normal değil demişti de. Niresh'i öneriyorsunuz yani. Denememde fayda var o zaman. Niresh'in sıkıntısız çalışabilmesinin ihtimali nedir?

Ben kahin değilim, falcı değilim, üfürükçü değilim, medyum değilim nerden bileyim? Düzgün yaparsan çalışır düzgün yapmazsan çalışmaz..

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı