Çözüldü iAtkos ML2 Kurulumda Yabancı Yazılar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Seyit Öktem

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Sarıyer, İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese uzun bir aradan sonra merhaba :)

Mevcut masaüstü bilgisayarıma iAtkos ML2 kurmak istiyorum rehberlerdeki tüm işlemleri sırasıyla yaptım fakat aşağıdaki gibi hata alıyorum ve kurulum ilerlemiyor. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

-BIOS güncel,
-USB diğer bilgisayarlarda çalışıp kurulum yapıyor.

Bilgisayar Özellikleri:
  • -İntel Core İ5 4590 İşlemci,
  • -8 GB DDR3 RAM,
  • -1 TB Seagate 7200 RPM Harddisk,
  • -120 GB Sandisk SSD Disk,
  • -MSI H81I Anakart,
  • -Radeon R9 280X VaporX 3 GB GDDR5.
1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikail, Mac OS konusunda inan çok bir bilgim olmadığı için biraz araştırdım fakat pek anlayamadım :). Sierra'nın artısı nedir? Biraz açıklarsan veya aradaki farkı inceleyebileceğim bir yer varsa bakayım. İyi diyorsan neden Sierra olmasın?

Tamam o zaman, hemen vermiş olduğun linkteki imajı indirip Sierra olarak kurulumu yapayım. Teşekkür ederim (y).

2 gündür Sierra kurulumunu yapamadım. Vermiş olduğun linkteki "desktop" olan raw uzantılı dosyayı indirmeye çalışıyorum ama maalesef bir türlü başarılı olamadım. En sonunda indirdim fakat bu sefer de "Veri hatası, döngüsel artıklık denetimi" diye bir uyarı veriyor dosya bozuk diyor. Kafayı sıyırmak üzereyim. 4 defa indirmeye çalıştım her seferinde bir hata ile karşılaşıyorum. Ne yapmalıyım?

Yandex hesabın yoksa oluştur ve dosyayı hesabına kaydet öyle indir. Kafayı şimdiden yemişsin. Panik yok. Dosya hatalı inmiş olabilir yeniden indir ve Rehberleri dikkatli incele.

Zaten hesap oluşturup Yandex Disk'ten indirdim. Fakat indirme işlemi anlam veremediğim şekilde daha yarıya gelmeden 2 denememde de başarısız oldu. Bende Mega.nz isimli upload sitesinden aynı dosyayı başka biri upload etmişti ve indirdim, fakat o da rar içerisindeki 1 dosyayı hatalı indirmiş, rar'dan çıkaramıyorum "Veri hatası, döngüsel artıklık yönetimi" uyarısı veriyor. Yani dosyayı bozuk indirmiş. Yani dosyayı bir torrent'e koysalardı fena olmazdı demekten kendimi alamıyorum. Tekrar indireceğim mecburen.

macOS Sierra Bootable USB torrent olarak arama yaparsanız sonuca ulaşırsınız.

Teşekkür ederim desteğiniz için. Mikail'in verdiği bağlantıdan indirebildim nihayet. Sorunsuz şekilde rar'dan çıktı geriye işlemleri yapmak kaldı (y).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı