iAtkos ML2 Kurulumu

Brk Ypc

Hectopat
Merhaba arkadaslar sistemime iatkos ml3 yükleyecektim. Konuda açmıştım fakat editörümüz UEFI'm ile ilgili bir sorun olabileceğini bu yüzden ML2 yüklememi söyledi. Elimde USB'ye Boot özelliğiyle yazdırmak için Mac yüklü bir sistem yok. O yüzden bir fikrim var. Olabilir mi acaba diye önce sizlere danışmak istedim. Harddiskimde yaklaşık 10 GB yer ayırsam Transmac ile iAtkos ML2'yi buraya yazdırsam. Chamelon ile boot etsem. Yüklemeye başlayabilir miyim ? Acaba ML3'ü yüklememiştim de bu yöntem olur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ilk kurup kaldırma işlemlerimi söylediğiniz şekilde yapmıştım.. ML2 'yi diskin bir bölümüne restore edip aynı diske chamleon yada chimera kurup oradan boot edip diskin diğer part'ına kurulum yapıyordum.. Böylece kurulum hem çok daha hızlı hemde zahmetsiz oluyor. Ayrıca bazı sistemlerde usb herhangi bir cihaz sistem kurulurken panic yapıyor yada hiç kuruluma izin vermeyebiliyor. Onunda önüne geçmiş oluyoruz.
Transmac olayını denemedim ama sanırım windows üzerinden yukarda anlattığım şeyi yapıyor.. Bu durumda sorunun cevabı da evet oluyor :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı