iAtkos ML3U USB Belleği Windows'ta Görünür Yapma

Zaten Wndows'ta gözükmeyecek bellek. Artık Mac kurulumuna geçebilirsiniz. Windows'ta tekrar görmek için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Zaten Wndows'ta gözükmeyecek bellek. Artık Mac kurulumuna geçebilirsiniz. Windows'ta tekrar görmek için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım şimdi bilgisayarımda USB belleğimi rahat bir şekilde görebiliyorum. Başka forumlarda tek bir cevap alamazken sizden bu kadar net cevap alabildiğim için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesaj sayılarımıza bakarak başka forumlarla aramızdaki farkı anlayabilirsiniz :) Bu forumda cevapsız soru kalmayacak politikası uygulanmaktadır :) Technopat iyi günler diler :) Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.

Senin de Cumhuriyet bayramın kutlu olsun Recep abi.

- - - Güncellendi - - -

Zaten gözükmeyecek denmiş. Yazılanları okumuyor musunuz yoksa iki satır yazıyı okumak çok mu zor geliyor?
Ben ''bende de gözükmedi'' yazmamın nedeni arkadaşa durumun normal olduğunu söylemek içindi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı