iAtkos ML3U USB sorunu

Brk Ypc

Hectopat
iAtkos ml3 indirip video anlatiminizdaki gibi kingston flash bellegime yazdirip bios ayarlarimi yaptim. UEFI'den baslatiyorum, hic bi ekran gelmiyor. Kuruluma basliyamiyorum.

• Asus p8h61m-lx anakart
  • İkinci nesil intel i5 2320 3.0ghz
  • 8gb ddr3 1333 mhz ram
  • ati hd5770 ekran karti
  • 550w guc kaynagi 160gb sata hdd

Son düzenleyen: Moderatör:
Adaşım onuda yaptım olmuyo. F8'den de alsam başlatınca ekran gidiyor hiç bişe gelmiyor. BIOS uptede varsa yapsam olurmu acaba. Birde sizin kurulumunu yaptıgınız bilgisayarın bios ayarlarında windows degil diger sistemleri seçme gibi bir kaç seçenek daha var. Benim biosumda o seçenekler de yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adasim biosumu guncelledim videodaki gibi bios ayari yaptim fakat sonuc ayni. Ama bi seye dikkat ettim recep abimizin videoda csm mod ve windows modu degistirdigi bi bolum var. Bu bolumler benim ufeimde yok. Recep abi anlatirken bu ayarlari yapmazsak boot etmicek demisti. Sorun bu mu acaba?

Al adasim f8 boot menusu pcde windows 8 yuklu ve telefonum sarjdaydi
p5bxh.jpg

Dediklerini aynen yapiyorum abicim. Baska flash denedim, transmac her zaman yonetici olarak calistirildi. UEFI kingston bellegimi secince ekranim gidiyor ve hic bir sey gelmiyor ne kadar beklersem beklim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı