Ibanez akustik gitar nasıldır?

Olur hocam ama tabii elektro kadar olmaz. Elektro üstelik maliyetli afişi, kablosu gitarı falan akustiğe göre maliyetli ama dediğim akustik gitarı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim hocam. Sizin attığınız gitarı alırım belki kılıf hediye veriyorlarmış. Penam var zaten kılıfa ihtiyacım vardı.

Çok teşekkür ederim hocam. Sizin attığınız gitarı alırım belki kılıf hediye veriyorlarmış. Penam var zaten kılıfa ihtiyacım vardı.
Bu gitar size ustalaşana kadar yeter hocam.James Hetfield ne demiş "iyi olan gitarlar değil onları çalanlar" yüzde 95 katılıyorum:).Yazın bende gitara baya yoğunlaşacağım.

Bu gitar size ustalaşana kadar yeter hocam. James Hetfield ne demiş "iyi olan gitarlar değil onları çalanlar" yüzde 95 katılıyorum:).yazın bende gitara bayağı yoğunlaşacağım.

Aynen öyle hocam haklısınız. 1 yıl önce klasik gitarla başladım. Midex CG390bk vardı. Kötü bir gitardı ona rağmen hevesimden çok iyi öğrendim. Her şey bize bağlı :)

Aynen öyle hocam haklısınız. 1 yıl önce klasik gitarla başladım. Midex CG390bk vardı. Kötü bir gitardı ona rağmen hevesimden çok iyi öğrendim. Her şey bize bağlı :)
Bu gitarla eşekten inip ata binmiş gibi olursun.Midexler baya zayıf gitarlar.Telleri biraz sert olacaktır akustik olduğu için ama parmakların daha da güçlü olacaktır dostum :).

Bu gitarla eşekten inip ata binmiş gibi olursun. Midex'ler bayağı zayıf gitarlar. Telleri biraz sert olacaktır akustik olduğu için ama parmakların daha da güçlü olacaktır dostum :).

Olsun hocam ya razıyım parmaklarımın acımasına zaten nasır tuttular çok zorlanacağımı düşünmüyorum. Evet kalitesiz çok:) her şey için teşekkür ederim.

6500 hocam.

Set halinde alacağım hocam aslında sadece kılıfı olsa da yeterli.
Hocam eğer benim kendi düşüncemi sorarsanız ben 6500'ün üzerine şuanda 2800 daha koyup bunu alırdım kılıf çoğu gitarla beraber gönderiyorlar diye biliyorum yani 6500 verip üstüne 2800 daha koyup bir takamine almak daha sağlıklı olur.Uzun yıllar kullanırsınız her gitar tınladığında sesi hoşunuza gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı