Çözüldü IBAN'ı olan Online cüzdan var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam başkası bana para yatıracak ya, siz kendi hesabınızdan demişsiniz. Başka hesaptan gelir mi, bilmiyorum. Eğer bana başka hesap gönderebiliyorsa T.C. Kimlik numaramı verebilirim.

Kendi hesabım dediğime bakmayın. Babama ait ama ben kullanıyorum. Alıcı adına Nays. Açıklamaya ise T.C. kimlik numarasını giriyorum. Fast ile olduğu için saat fark etmeden 1-2 dakika içinde hesapta oluyor para.
Nays'a yeni üye oldum. Kendi IBAN'ı var ve Online.

Peki başkası bana para yollayabiliyor mu? Açıklamaya T.C. kimlik numarası yazılması gerektiği için karşıya vermekte biraz çekiniyorum.
Denemiştim. Mesela alıcı yerine "Nays" yazılması gerektiği söyleniyor ama Ziraat hesabından Nays hesabına para atarken alıcı kısmına "Türkiye İş Bankası Anonim Şirketi" gibi bir şey yazılması gerekiyordu paranın atılabilmesi için. Aksi takdirde hata veriyor ve parayı atmıyordu. T.C. kimlik numarasını yazmadan atmayı denedim mi hatırlamıyorum gerçekten.

Peki başkası bana para yollayabiliyor mu? Açıklamaya T.C. Kimlik numarası yazılması gerektiği için karşıya vermekte biraz çekiniyorum.

T.C. kimliğinizi vermekte sakınca görmüyorsanız yollayabilir. Ben her zaman Garanti hesabımdan Nays'a para yatırıyorum.

T.C. kimliğinizi vermekte sakınca görmüyorsanız yollayabilir. Ben her zaman Garanti hesabımdan Nays'a para yatırıyorum.
Hocam başkası bana para yatıracak ya, siz kendi hesabınızdan demişsiniz. Başka hesaptan gelir mi, bilmiyorum. Eğer bana başka hesap gönderebiliyorsa T.C. kimlik numaramı verebilirim.

Hocam başkası bana para yatıracak ya, siz kendi hesabınızdan demişsiniz. Başka hesaptan gelir mi, bilmiyorum. Eğer bana başka hesap gönderebiliyorsa T.C. Kimlik numaramı verebilirim.

Kendi hesabım dediğime bakmayın. Babama ait ama ben kullanıyorum. Alıcı adına Nays. Açıklamaya ise T.C. kimlik numarasını giriyorum. Fast ile olduğu için saat fark etmeden 1-2 dakika içinde hesapta oluyor para.

Çözüm
Anladım hocam. Şimdi bir yakınımdan test etmesi için rica ettim. Umarım olur :) Teşekkürler.

Geri
Yukarı